Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

2. místo ze Šlapanic Muži

2. místo ze Šlapanic

Po mnoha peripetiích (už to vypadalo, že dnes nedáme dohromady ani jedno společné družstvo) se náš tým Volejbal Ostrava s.r.o. zúčastnil 7. ročníku Memoriálu Karla Lázničky ve Šlapanicích.

Turnaje ve Šlapanicích se zúčastnily letos tři týmy z 2. ligy mužů (TJ Holubice, domácí tým Sokol Šlapanice a náš tým Volejbal Ostrava s.r.o.) a jeden tým z 1. ligy (Volejbal Brno).Po slavnostním nástupu nastoupil náš tým proti "papírovým" favoritům turnaje - týmu Volejbal Brno (pod vedením trenéra Šamšuly), který je složen z mladých hráčů, kteří jednak již mají zkušenosti z loňských zápasů v 1. lize mužů a jednak již pravidelně trénují s extraligovým "A" týmem v Brně.

V zápase s "Brňáky" nám výborně vycházela souhra všech hráčů na hřišti, dvojice Holiš (Petr nahrávač) + Holiš (Dan na ú-čku) si výborně rozuměla, Petr Šugar dobře útočil na smeči a když se k tomu přidal dobře útočící "střeďák" Tomáš Kupka a výborně dnes celý den blokující a servírující Mates Štika, tak o výsledku nomohlo být pochyb = "brňáky" jsme jasně přehráli 2:0wink

Dle rozlosování jsme hned v následujícím utkání nastoupili proti domácímu týmu Sokol ŠlapanicePo prvním vyhraném setu náš trenér Marek Tomáš začal zkoušet výborně hrajícího Dana Holiše i jako přijímajícího smečaře (na U-čku jej nahradil Honza Rodek).
V našem týmu si dnes rovněž na liberu odbyl svou premiéru Radek Zděblo, který tak umožnil dnes výborně hrajícímu Kamilovi Bartůňkovi zahrát si v tomto zápase i na "bombě"! smileyPrvní set jsme i po těchto změnách s přehledem vyhráli, ale pak se přestalo našim hráčům dařit na příjmu a když jsme polevili v úspěšnosti i na servisu, prohráli jsme nejenom 2 set, ale i tajbrejk...no

V závěru turnaje nám těsné vítězství Brna nad Šlapanicemi ještě otevřelo šanci vybojovat si  dokonce i vítězství v turnaji (museli jsme ale 2:0 porazit tým Holubic, který prozatím nevyhrál žádné utkání), ale po vítězném prvním setu jsme přece jenom dali přednost poslední možnosti testovat hráče na jednotlivých postech (připomínám, že za dva dny už nám prvním kolem začíná 2. liga mužů) a po prohře 1:2 jsme jako bonus obsadili 2. místo v turnajicheekyTurnaj ve Šlapanicích splnil svůj hlavní úkol - využít poslední příležitosti a otestovat si hráče obou družstev a přitom se co nejlépe umístit!

Takže již tuto sobotu v Ostravě na VŠB (univerzitní tým) a v Bučovicích (Volejbal Ostrava s.r.o.) ZAČÍNÁME!!!