Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Junioři vzdorovali VAM Havířov jen v druhém zápase Mládež

Junioři vzdorovali VAM Havířov  jen v druhém zápase

V sobotu 26. ledna 2019 proběhlo první letošní dvojutkání našeho týmu juniorů v tělocvičně tréninkového centra mládeže na Krakovské v Ostravě.

Volejbal Ostrava - VAM Havířov   0:3 (-19,-18,-17)

Obě utkání byly dnes hodně ovlivněny absencí nemocných hráčů základní sestavy (dnes hráli jen 3 hráči "základu") což znamenalo, že dnes dostali příležitost i ti daleko mladší. wink I šéftrenér mládeže Kuba Červený zůstal s vysokými teplotami v posteli (a to ještě předevčírem na tréninku nemocným svěřencům vzkazoval, že onemocní jen špatně připravení a oslabení hráči...) angel
V prvním utkání jsme hráli od začátku bez libera a tak náš nejmladší hráč týmu Štěpán Míček, který pravidelně nastupuje na postu libera, si vyjímečně vyzkoušel i smečování, blokování a servis. A je třeba jej pochválit, protože hlavně na servisu hned v prvním setu zahrál dlouhou sérii nepříjemných servisů, které končily i přímým bodem z podání! yesNa nahrávce místo našeho klasického nahrávače (který zalehl s virózou a vysokými teplotami do postele) nastoupil dnes Matěj Ranocha a bylo to hlavně v druhém utkání docela zajímavé! surprise

Na smeči předváděl krokové variace (viz i úvodní foto) Radim Kylhof, který ale neměl dnes zrovna svůj den možná i z toho důvodu, že i on cítil, "že na něj něco leze...". no Nicméně soupeř z Havířova složený ze sehrané sestavy zkušenějších hráčů se hlavně na servisu dokázal výrazně prosadit (prakticky nekazil nepříjemné podání) a tak přes značnou bojovnost našeho týmu nebylo pochyb, kdo první utkání dnes vyhraje...enlightened


 

Volejbal Ostrava - VAM Havířov   1:3 (-17,-27,23,-10)

Do druhého utkání jsem už od začátku nastoupili v klasické sestavě s liberem Štěpánem Míčkem a v poli jsme začali čapat řadu míčů a v útoku jsme skládali jeden míč za druhým!
V tomto zápasu byla k nezastavení dvojice "Mates & Mates" (dnešní nahrávač Ranocha a blokař Zamazal), která středem bodovala téměř neomylně. Matěj Zamazal se postupně dostal do hráčského transu a vyžadoval jednu náhru za druhou a taky je skládal často i pořádnou "dělovkou". yes Nutno říci, že přitom i Mates nastoupil se sebezapřením, protože včera mu vythli dva zuby moudrosti, takže i on nebyl zcela fit...

Dnes výborně zahrál na bloku i Láďa Baum, který se blýskl několika "Kill bloky" a dokonce i obětavými zákroky v poli a dnes z toho měl i evidentně velkou radost! yes

Ve výborném světle se představil i  Dan Cap, který v obou utkáních předvedl, co to je dělový smeč nebo pořádná rána z pajpu, ale dokázal i zahrát dobře utajenou ulívku. Jako správný kapitán týmu navíc dokázal i za vyrovnaného stavu tým podržet a v koncovce nezkazit podání a zahrát dělový skákaný servis! devil U Dana je vidět jak mu pomáhá společný trénink s A-týmem mužů, protože postupně získává sebejistotu a jeho útoky dnes sestřelili nejednoho protihráče!

Byť v druhém zápase náš tým uhrál jen jeden set, tak všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za obětavost v poli (čapli několik téměř nechatatelných míčů a navíc z nich nakonec i úspěšně zaútočili) a dnes je volejbal evidentně bavil!