Volejbal Ostrava


 
Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Letní volejbalové soustředění v Chorvatsku Mládež

Letní volejbalové soustředění v Chorvatsku

Ani letos jsme neporušili tradici a na závěr sezóny jsme pro naše mladé hráče uspořádali letní volejbalový kemp u moře.

Letos jsme se dostali přednost mladší a starší žáci z našeho klubu v doprovodu svých rodičů. A je třeba říci, že to byl i díky rodičům hráčů jeden z nejvydařenějších a nejpohodovějších dosavadních volejbalových soustředění u moře! Kromě náročného trojfázového tréninku mladých hráčů, se tentokrát sportovně vyžili i rodiče hráčů včetně pravidelného večerního beach volejbalu na pláži. wink

Jednou z výhod tohoto soustředění je i možnost společného tréninku s členkou našeho klubu a českou reprezentantkou a olympioničkou Gabkou Capovou, která se zde připravovala na další sezónu ve světovém poháru v alpských disciplínách.Do jejího kondičního tréninku zapojil všechny zájemci její slovinský trenér Boštjan Božič. Jako každým rokem ani letos neunikli naši účastníci i tréninku na schodech v Zelené laguně.Výkony všech na schodek ke kostelíku byly hodně dobré a ti nejúspěšnější si je zdolali i opakovaně. 

Skupinka těch nejvytrvalejších:Letos jsme testovali i novou variantu volejbalu CROSSNET:


O naše hráče se letos starala trojice našich volejbalových trenérů - Kuba Červený (šéftrenér naší mládeže), Táňa Capová (trenérka žáků) a Daniel Cap (asistent trenéra).

Každé ráno se plavalo v moři:


Atmosféru dopoledních tréninků nejlépe vystihnou následující fotografie:
Došlo i na další sporty - RINGO, basketbal a fotbálek:


Každý den před obědem bylo zařazeno plavání v bazénu:


Protože přístup všech učástníků byl letos vzorný, vyfasovali naši mladí účastníci opět velkou pizzu v Poreči:
 

Byla to vydařená klubová akce a všem účastníkům je třeba za přístup poděkovat! yes

TAK ZASE ZA ROK!!! cheeky