Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Nahrávačský trénink s Petrem Zapletalem Mládež

Nahrávačský trénink s Petrem Zapletalem

Když jsme před rokem zakládali náš mladý ale ambiciózní klub Volejbal Ostrava s.r.o., hned na úvod jsme se dohodli na úzké spolupráci s jedním z nejzkušenějších volejbalových nahrávačů s bohatými reprezentačními zkušenostmi s Petrem Zapletalem.

Pro tento víkend jsme se s "Zapym" dohodli na prvním ze série specializovaných tréninků v bloku určeném především pro naše mladé nahrávače. Termín byl trošku netradiční (nedělní dopoledne), ale nakonec přišly i naše nejmladší naděje, aby i oni odkoukali něco ze Zapyho umění! laugh 

A abychom i vám více přiblížili dnešní trénink, zařadili jsme dnes trochu více videí.wink

Trénink začal volejbalovou rozcvičkou, kterou Zapy nachystal za použití kuželů a tenisáků:následoval trénink techniky odbíjení prsty s důrazem na správné provádění každého detailu:důraz byl dán i tomu základnímu - tj. pohybu nahrávače (jako v každém sportu i ve volejbale hraje důležitou roli právě pohyb nohou):pak všem přítomným ukázal, jak se dá bagrem "vymalovat" nahrávku na kůl:a přitom došlo i na připomenutí úplných základů úderu obouruč spodem (bagru):které si vyzkoušeli zejména ti nejmladší adepti na nahrávače:Hráči si vyzkoušeli pohyb a nahrávku před sebou i nahrávku za hlavu (třeba i s využitím stěny za sebou):Dnešní trénink pro mládež našeho klubu Volejbal Ostrava s.r.o. byla hodně inspirativní nejenom pro budoucí nahrávače, ale i pro řadu přítomných trenérů a hned na místě jsme se dohodli, že tomuto tématu budeme věnovat více takových specializovaných tréninků.

Závěrem je třeba poděkovat Petrovi Zapletalovi za ochotu podělit se se svými nahrávačskými zkušenostmi i za jeho neskrývané sympatie ke způsobu fungování našeho mladého klubu Volejbal Ostrava s.r.o.yes