Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Naši junioři se v zápase s prvním týmem tabulky neztratili Mládež

Naši junioři se v zápase s prvním týmem tabulky neztratili

Když se nezávislý pozorovatel podíval před zápasem na postavení obou týmů v tabulce 1. ligy juniorů, asi nepředpokládal příliš zajímavý zápas - hosté z Opavy skupině jasně kralují a mají ve svých řadách několik výborných hráčů.

Volejbal Ostrava - Opava 0:3 (-21,-23,-13)

V prvním zápase bylo pro mne zajímavým zjištěním, že byď v týmu chybí 4 hráči základní sestavy z loňského roku, tak obměněná sestava odehrála první dva sety ve velké pohodě a až do stavu 20:20 jsme měli dokonce malý náskok! yes Pro tento tým již klasické chyby v koncovce, pramenící ze zbytečné nerovozity, však v obou setech znamenaly vítězství hostů a následný třetí set již naši hráči odehráli se sklopenou hlavou... no Přesto se našim přítomným fanouškům muselo utkání líbit.

Volejbal Ostrava -  0:3 (-18,-21,-24)

Ve druhém utkání byla situace zcela opačná - první set byl odevzdaný, v druhém také dominoval zkušenější soupeř a až třetí set byl bojovný a vyrovnaný. Leč na zvrat v utkání to tentokrát nestačilo... surprise 

Je otázkou, jak by dopadlo první utkání, kdyby hrál i blokař Mates Zamazal, ale ten si plnil své povinnosti na jihu Moravy v 2. lize mužů, kde musel zaskočit za nemocného Filipa Zvolenského...

Sportovně ale je třeba přiznat, že junioři z Opavy byli herně lepší a to uznal i dnešní kauč Kuba Červený. enlightened