Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Naši junioři vítězně v Přerově Mládež

Naši junioři vítězně v Přerově

Letos se poprvé představil i náš juniorský tým a to dvěma zápasy, sehranými v krajské soutěži juniorů. Juniorských týmů je v této soutěži letos poskrovnu a tak kromě týmů, které hrají extraligu nebo 1. ligu juniorů, se v Přerově dnes sešli týmy z Krnova a z Přerova.

 Náš juniorský tým  byl stejně jako u soupeřů sestaven hlavně z kadetů, popřípadě i žáků. Celkem nás třemi auty přijelo 12 hráčů a nakonec si i všichni zahráli. Potěšující je účast dlouho nemocného juniora Jindry Janošce, který se tak připojuje ke svému týmu Volejbal Ostrava s.r.o.!

Volejbal Ostrava s.r.o. - VO Slezská Orlice 3:0 (15, 13, 14)

V prvním utkání s krnovským týmem VO Slezská Orlice jsme na úvod nabídli pětibodový náskok, ale to bylo dnes naposledy, kdy jsme prohrávali. Náš tým v nejsilnější současné sestavě díky především výbornému servisu a blokům brzy utkání otočil a s velkým náskokem ve všech třech setech vyhrál!

Volejbal Ostrava s.r.o. - SK Přerov 1908 3:0 (13, 14, 17)

A protože další utkání jsme hráli proti týmu z Přerova SK Přerov 1908 (který předtím se Slezskou Orlicí hladce prohrál 0:3), bylo hned na začátku prvního setu jasné, že máme daleko silnější tým a tak trenér Jarda Nekola mohl od začátku vyzkoušet všechny hráče. Utkání jsme opět s přehledem vyhráli 3:0 a plní elánu jsme hodně brzy mohli zamířit domů.Utkání ukázala, že máme výborné mladé hráče, kteří se umí i výborně bavit!laugh

Další dvojzápas s těmito soupeři nás čeká v Krnově a to 5.11.2017!