Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Předvánoční volejbal s rodiči Mládež

Předvánoční volejbal s rodiči

Naší nejsilnější mládežnickou základnu máme v Brušperku, kde tento týden úspěšně proběhla velká akce s rodiči.

Ve čtvrtek 13. prosince 2018 jsme uspořádali pro naše mladé volejbalisty z volejbalového kroužku při ZŠ Brušperk předvánoční volejbalový trénink dětí a rodičů.  Účast nás mile překvapila.  Přišlo kolem 70 dětí a rodinných příslušníků!

Program byl náročný. Rozdělili jsme se do čtyř družstev.  Nejprve každé družstvo muselo pumpičkou nafoukat svůj velký míč a následovaly štafetové soutěže týmů.

Po tomto zahřátí probíhala výuka volejbalové techniky v družstvech. Děti ukazovaly, co se v našem volejbalovém kroužku naučily a dokonce radily rodičům, jak správně odbíjet míč.Rozehrané týmy pak absolvovaly ve dvou skupinách miniturnaj ve volejbale. Hráči se střídali a povzbuzovali.
V závěru se účastníci spontánně rozdělili dle výkonnosti a na jednom kurtu hráli „rodiče – volejbalisté“ (to byl opravdový volejbal). Na druhém kurtu pak hráli „rodiče – nadšenci“ proti našim nejstarším dětem (taky jim to šlo). A na třetím hřišti hráli nejmladší a některé rodinné týmy.

Akce proběhla za značného zájmu rodičů a v duchu hesla zakladatele novodobých olympijských her barona Pierre de Coubertina (v celém původním znění):

„Důležitou věcí v životě není vítězství, ale zápaszákladem není to, že se zvítězilo, ale že se bojovalo dobře.“
Poděkování za organizace celé této akce patří čtyřem našim trenérům, kteří s o celoroční tréninky 2x týdně starají:
Táňa Capová
Pepa Kučera
Lucka Holubová
a nově i