Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Premiéra starších žáků v Krajském přeboru Mládež

Premiéra starších žáků v Krajském přeboru

Do letošního ročníku krajského přeboru starších žáků je pro letošek přihlášeno osmnáct týmů.

Některé z nich se však úvodního kvalifikačního kola nezúčastnily. Náš nově se tvořící tým žáků Volejbal Ostrava s.r.o. trenéra Jardy Nekoly zavítal ke svoji letošní soutěžní premiéře v sobotu 1.10.2017 do Nového Jičína. Z loňského týmu nám zbyla pouze trojice hráčů: Vojta Herman, Dominik Pasz a Matěj Sokol.
Tým pro letošek doplňují následující hráči: Jan Buchmann, Štěpán Dorotík, Ondřej Fullop, Vojtěch Nekola, Jan Slíva a Ondra Zamazal. (Na fotografii s jedničkou na dresu je i Mikuláš Kroča, který ještě nemůže být na soupisce a tak byl alespoň s týmem a svým starším kamarádům fandil! yes)

Krátké zhodnocení očima prezidenta klubu Ing. Ivana Capa:
Zápasy byly pro řadu hráčů soutěžní premiérou a tak není divu, že se zejména ti nejmladší na hřišti tak trošku "hledali". Potěšující byl i docela slušný příjem podání nováčku Ondry Zamazala a Honzy Buchmanna a hodně dobrý servis Matěje Sokola. Svou úlohu kapitána skvěle zvládl náš nejlepší hráč na hřišti Vojta Herman, který jako nejzkušenější hráč na hřišti hodně pomáhal všem nováčkům!

Menší pohled trenéra Jardy Nekoly:
Momentálně hrajeme až na výjimky s novými hráči. Ti se učí vše od začátku. Dokonce na servis nastoupil můj 10. letý syn Vojta. První a druhý dal. Třetí pokazil. Momentálně nehrajeme na výsledky. Snažíme se co nejdříve nové hráče zasvětit. Kluci bojovali. Máme před sebou, ale ještě hodně práce. Když jsme hráli proti týmu Saida ( Blue Volley Ostrava C) tak jsme ho chtěli moc porazit. Rozhodčí ukázal v jednom případě dobrý míč, ale míč byl aut. Tohle rozhodlo. Kluci se semkli a zabojovali až do vítězného konce.  


Výsledky:
Volejbal Ostrava s.r.o. – Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 0:2 (-19, -17)
Volejbal Ostrava s.r.o. – Blue Volley Ostrava C 2:1 (22, -17, 10)
Volejbal Ostrava s.r.o. – TJ Nový Jičín A 0:2 (-7, -14)

Konečná tabulka kvalifikačního turnaje:
1. Nový Jičín A 9b
2. Blue Volley Ostrava C 4b
3. Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3b
4. Volejbal Ostrava s.r.o. 2b

Další turnaj 4. výkonnostní skupiny:

odehrajeme jako pořadatelé turnaje v neděli 15.10.2017 v moderní Sportovní hale v Brušperku.
12:30 Volejbal Ostrava s.r.o. – Blue Volley Ostrava (ZŠ Albrechtice).
14:00 Volejbal Ostrava s.r.o. – SK Kojetín 2016.
15:30 Volejbal Ostrava s.r.o. – TJ Nový Jičín C.

Srdečně všechny zveme!smiley