Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Prochy se zasloužil o nové mikiny klubu Muži

Prochy se zasloužil o nové mikiny klubu

Původně jsme klubové mikiny plánovali hlavně pro mládež a trenéry. Výborné výkony našeho A-týmu mužů si ale určitě zasloužily zajistit pěkné profi mikiny i jim a tak náš manažér klubu Volejbal Ostrava s.r.o. Martin Procházka se hecnul, obešel případné sponzory a výsledkem jsou mikiny, které vidíte na fotkách.

Pokud máte pocit, že jste je již někde zahlédli, tak vaše oči zamířily do sekce Foto kde se na zápase 2. ligy mužů tuto sobotu 26.1.2019 do těchto dresů poprvé oblékli. A jestli jim to sluší, posuďte sami! winkDěkujeme tímto všem sponzorů našeho klubu Volejbal Ostrava s.r.o. a firmě PZ SPORT, která nám mikiny vyrobila (najdete je na mikině smiley ):