Volejbal Ostrava


 
Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

První výsledky našich žáků v novém roce Mládež

První výsledky našich žáků v novém roce

Na úvod letošního roku se rozjely i turnaje našich žáků.

Turnaj starších žáků v Novém Jičíně 13. 1. 2019 skupina MS-ZCI-T4C

(viz i úvodní foto)

SK Kojetín 2016, z.s - Volejbalový spolek Ostrava A   2:0 (22,21)
TJ Nový Jičín C - Volejbalový spolek Ostrava A   0:2 (-6,-10)
Volejbalový spolek Ostrava A - TJ Nový Jičín B   1:2 (24,-13,-8)Na tomto turnaji se prezentovali naši žáci docela slibně - s Kojetínem sehráli velmi vyrovnané utkání, které rozhodly až koncovky, s Novým Jičínem C to byla díky excelentnímu servisu vyloženě naše spanilá jízda s největším bodovým ziskem, co kluci zažili (viz výše uvedené výsledky) laugh a s Novým Jičínem B opět dobře sehrané a překvapivě vyrovnané utkání, ve kterém jsme opět v prvním setu dokázali těžit s výborného servisu! yes

Celkově se opět ukazuje stará pravda, že zejména v žákovských kategoriích je vše hlavně o podání a příjmu servisu! Když kluci prohrávali nebo hráli vyrovnaně, tak podání hodně zbytečně kazili a když se dařilo vybojovat si bodový náskok, tak podávali jako "z partesu"...! V utkání s Novým Jičínem se naše volejbalová naději Štěpán Míček perfeektně vyrovnal se skákaným servisem a zahrál nevídanou sérii 20-ti bodů v řadě!!! yes Dlouhou sérií se prezentovali i Mates Sokol a Honza Buchmann - super! 

Turnaj barevného minivolejbalu v Palkovicích 20. 1. 2019

Tohoto turnaje se zúčastnili nejmladší hráči našeho největšího kroužku při ZŠ v Brušperku. Jak je vidět níže z výsledků, je vidět, že dobrá práce na trénincích přináši své ovoce! 
Turnaje se zúčastnilo 151 dětí z 8-mi klubů a do bojů zasáhlo celkem 68 týmů!

Hlavní výsledky:
soutěž ńejmladších dvojic (ve žluté kategorii) skončili 2.
nejstarší v soutěži trojic (v zelené kategorii) skončili 3. (viz foto)