Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Starší žáci si ve Frenštátu udrželi skupinu Mládež

Starší žáci si ve Frenštátu udrželi skupinu

Na první adventní neděli jeli naši starší žáci na tři zápasy do své skupiny "C" do Frenštátu.

Volejbalový spolek Ostrava - Happy Sport Opava "B"  0:2 (-20,-24)
Volejbalový spolek Ostrava - Nový Jičín B  0:2 (-22,-17)

Nemá význam podrobně popisovat průběh všech utkání, protože až na poslední utkání s domácím celkem z Frenštátu, jsme odehráli velmi vyrovnané zápasy s Opavou i Novým Jičínem. V obou zápasech se ale u našich žáků projevovala spousta zbytečných chyb, které nás zejména v koncovce po zásluze potrestaly... (jak řekl jeden z přítomných rodičů: "kluci si to dnes prohráli sami.")

Volejbalový spolek Ostrava - TJ Frenštát pod Radhoštěm 0:2 (-4,-14)

V tomto utkání (jak je už vidět ze skóre), jsme rozhodli důrazným servisem a výrazně lepším útokem hned v úvodním setu a tak nikoho z přítomných naši žáci nenechali na pochybách, že se v této skupině udržíme. wink (I když nás trochu mrzí, že to je právě náš partnerský klub ze Frenštátu, který tuto skupinu dnes opustí...)Radost na závěr turnaje


Závěrem je třeba si přiznat, že naše žáky čeká na tréninku ještě hodně poctivé dřiny, protože řadu nedostatků v technice je zapotřebí co nejdříve odstranit, protože by je výrazně omezovaly v jejich dalším volejbalovém růstu!

P.S. a díky přítomným rodičům, že se přijeli na své volejbalové naději podívat! yes