Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

Svinov potvrdil tabulkové předpoklady Mládež

Svinov potvrdil tabulkové předpoklady

Středná škola společného stravování na Krakovské (naše tréninkové centrum mládeže) hostila dnes 28.11.2017 od 17:30 poslední náš zápas pro rok 2017 v okresním přeboru mužů ve volejbale.

Našim soupeřem byl čtvrtý tým soutěže s prozatímní bilancí šesti výher a jedné porážky a to TJ Sokol Svinov. Soupeřovo postavení v tabulce ovlivňuje fakt, že týmy mají odehráno odlišný počet zápasů a tak jeho dnešní výhra (v době kdy je tvořen článek) ho posílá virtuálně na první pozici.

Naši chlapci odehráli velmi dobře první set,yes ale jejich výkon pak šel bohužel dolů. no Nicméně i ve dvou výsledkově horších setech předvedli pár pěkných momentů proti daleko věkově zkušenějšímu týmu. Věkový průměr naší základní sestavy byl dneska pro zajímavost 15,1 .

Volejbal Ostrava s.r.o. – TJ Sokol Svinov 0:3 ( -20, -11, -14)

Esa: 4:8 Chybné servisy: 7:12 Bloky: 2:9
Volejbal Ostrava s.r.o. – Gorecki, Herman, Kunz, Pasz, Ranocha, Zamazal M.
 Střídal: Šonovský - Připraven do hry: Němčík.
Bodový vývoj setů:
1. set = 2:0 5:5 7:8 11:9 13:13 17:17 20:21 a 20:25.
2. set = 0:4 5:9 6:15 8:20 9:23 a 11:25.
3. set =  3:5 6:12 10:18 12:23 a 14:25.

Dosavadní výsledková bilance po polovině soutěže:

1x výhra 3:0 nad Blue Volley Ostrava.
1x prohra 2:3 SOU Ostrava.
2x prohra 1:3 TJ Kunčičky spolek a VK Polanka nad Odrou.
6x prohra 0:3 TJ Sokol Hrabůvka ( 9.33) Stará Bělá ( 14,66) VŠB C ( 15,66) Zálom Ostrava ( 16) Šenov (18) Svinov (15) – (Číslo v závorce udává náš bodový průměr na jeden set).

Máme tak za sebou polovinu soutěže. Další zápas odehrajeme až 15.3.2018 od 18:00 proti TJ Sokol Hrabůvka!!! surprise