Volejbal Ostrava
Chceš se stát hráčem našeho klubu?

Chceš nám pomáhat jako trenér mládeže?

Chceš podpořit náš klub a stát se naším sponzorem?
Abstrakt


                                      Tak už neváhej a PŘIHLAS SE!

                                Napiš nám na info@volejbalostrava.com !
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Veselý vánoční trénink Mládež

Veselý vánoční trénink

Závěrečný trénink letošního roku jsme pojali ve pohodovém a veselém vánočním duchu.

Jak už je z úvodní fotografie vidět, dnes bylo hlavním bodem programu pobavit se (a přitom si i trochu vesele zatrénovat a zahrát). Tomu odpovídal i úvodní nástup (na který už někteří nastoupili s vánočními symboly angela rozdělení na dvě skupiny, které se samozřejmě i teď rozcvičily (pod vedením Matese a Matese - Z. a R.).Přesto, že  tento letos poslední trénink byl dobrovolný, tak dnes na trénink přišeli jak naši nejmladší volejbalisté tak i současní (a překvapivě i minulí) hráči A-týmu mužů. Hráči si mohli pozvat i své kamarády (nebo spíše kamarádky blush) a tak sestava dnešních účastníků byla skutečně pestrá!

Všichni si s chutí zasoutěžili ve střelbě prsty na koš (kdo trefil, šel si za odměnu pro cukroví dle chuti), pak si pod vedením Kuby Červeného (plachtící podání) a Dana Holiše (smečované podání) dosytosti zaservírovali - a při tom vyslechli několik prospěšných rad od těchto volejbalových matadorů.

Hlavním bodem pak byl vánoční turnaj - hráči se rozpočítali bez ohledu na věkové kategorie do čtyř týmů, které si mezi sebou zahráli podle upravených pravidel (podání se poctivě střídá mezi stranami po každém bodu a hrálo se do dosažení 5-ti bodů) a bylo hodně potěšující, že ani ti nejmenší se mezi zkušenějšími hráči neztratili!yes

Výsledek turnaje není podstatný - všichni si za odměnu dopřáli z hojné nabídky vánočního cukroví a různých dobrot (děkujeme rodičům hráčů i samotným hráčům, kteří tvrdili, že vše sami upekli...surprise!

K velkému překvapení tento vánoční trénink navštívili i Láďa Brus (který se po roce vrátil z Norska) a Michal Hrbáč alias Javal (rychle se uzdravuje po operaci srdíčka) a tak je pozorný čtenář určitě objevil i na úvodní fotografii.smiley

Tak naschle opět po novém roce a se stejným elánem!!!


Z příprav na závěrečné focení: