Volejbal Ostrava


 
Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 160 | týden 1437 | měsíc 5882 | celkem 256328

Zapojujeme se do projektu Vysokoškolské volejbalové ligy! Blog

Zapojujeme se do projektu Vysokoškolské volejbalové ligy!

Jsme po Českých Budějovicích oficiálně druhým centrem nového projektu Vysokoškolská volejbalová liga! U zrodu této soutěže v Ostravě stáli - viz úvodní foto: zprava: David Zahradník - předseda USK Slávie OU, Tomáš Jamara - proděkan Pedagogické fakulty Ostravské univerzity, Jiří Popelka - všem známá osobnost českého volejbalu, Ivan Cap - místopředseda USK Slávie OU a předseda volejbalového oddílu na Ostravské univerzitě.

Více info

Proč jsme se odhlásili z Extraligy kadetů Blog

Proč jsme se odhlásili z Extraligy kadetů

Od úvodního článku v mém blogu uplynulo relativně hodně času, po který jsem si řekl, že budu pozitivní, nebudu si všímat lumpáren a sprosťáren, které se zabydlely i v našem volejbalu (především okresním a krajském), ale poslední události už jdou daleko "přes čáru" a je třeba je alespoň zkritizovat a odsoudit.

Více info

Můj blog - dnes ke stanovám ČVS Blog

Můj blog - dnes ke stanovám ČVS

Dnes otevírám novou rubriku - Můj blog, ve které se dočtete mé názory a osobní postřehy ke všemu, co souvisí s volejbalem a s mým projektem Volejbal Ostrava především. Dnes začínám ničím menším než obsahem změn ve stanovách ČVS, které mají být potvrzeny na městských, okresních a krajských konferencí ČVS.

Více info