Volejbal Ostrava


 
Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 164 | týden 1441 | měsíc 5886 | celkem 256332

RIMGO s.r.o. Generální sponzor

RIMGO s.r.o.

Generální sponsor

http://www.rimgo.cz/

Silná firma s dlouholetou tradicí v oblasti finančnictví a řešení bankovních pohledávek, která má licenci i na detektivní činnost a ochranu majetku a osob.
Firma provozuje sportovně-rekreační areál, který se stal základnou nově vybudovaného Střediska podpory vrcholového sportu – servisní sportovní organizace určené pro významné sportovní kluby v regionu. Zajišťuje pro ně trenérské, kondiční, masérské, fyzioterapeutické i reklamní služby.
Má rozvinutou obchodní divizi, která vlastní několik výhradních zastoupení významných značek pro ČR. Jednou z těchto značek je i značka NANOX, která reprezentuje výrobce nových nanotechnologií pro lyžování (vosky a servisní materiál).

Info-Ostrava.cz Sponzoři muži

Info-Ostrava.cz

Portály Info sdružují síť regionálních katalogů firem jako jsou www.info-ostrava.cz, www.info-havirov.cz, www.info-karvina.cz, www.info-frydek-mistek.cz, infoopava.cz, www.info-morava.cz, www.atlasfirem.info, www.info-cechy.cz, www.info-brno.cz, www.info-praha.cz, www.info-plzen.cz a další v ČR i SR.
Specializací jsou firemní prezentace s přednostním umístěním ve výsledcích vyhledávání na všechny potřebné fráze i kategorie, kde díky kvalitní struktuře a obsahu katalogů dochází k zajišťování velmi kvalitních zpětných odkazů pro webové prezentace klientů. Dosažené množství a kvalita backlinks je dle nezávislých webových analyzérů nejlépe hodnoceným souborem odkazového portfolia pro optimalizaci (SEO). Katalogy nabízí také bannerovou reklamu, realitní a pracovní sekci, vyhledávání obrázků i článků a mapy.

RIMGO LED LIVE s.r.o. Sponzoři muži

RIMGO LED LIVE s.r.o.

http://www.rimgo.cz/

Společnost RIMGO LED LIVE s.r.o. se od svého vzniku v roce 1995 rozvíjela v oblasti obchodní a finanční a v posledních letech se intenzivně zaměřila především na oblast aplikací LED technologií u nás i v zahraničí. Má za sebou již řadu významných referenčních akcí (velké výrobní haly, významné administrativní budovy, osvětlení venkovních sportovišť, sportovních hal a tělocvičen). Její silnou stránkou je významné vlastní finanční zázemí a komplexnost dodávek od tvorby projektů až po aplikaci nejmodernějších regulačních technologií. Kromě vlastních dodávek zajišťuje i záruční a pozáruční servis.
Při své činnosti kooperuje společnost se silnou mateřskou společností RIMGO s.r.o., která je dlouholetým dovozcem a partnerem významných světových výrobců LED svítidel a která se specializuje na dovoz LED technologií, jejich testování, vývoj a financování dodávek zboží.

H. A. S. spol. s r.o. Sponzoři muži

H. A. S. spol. s r.o.

http://doprava.has-cs.cz/

H. A. S. spol. s r.o. je společností s dvacetiletou tradicí. Tato firma s vlastním sídlem ve Frýdku-Místku je významným partnerem pro přepravu a logistiku. Vlastní velký vozový park, středisko vnitrostátní spedice a mezinárodní kamionovou dopravu. Má vlastního zázemí v podobě dopravního areálu nabízejícího provádění středních oprav, tankování vozidel a jejich parkování.

COKAFE Sponzoři muži

COKAFE

http://cokafe.co/


Koncept je zaměřený na dva druhy podniku, a to espresso bary a bistra&coffeebary, jež disponují kuchyní. Firma se vždy snaží dotáhnout vše do nejmenších detailů, tak aby se zákazníci cítili jedinečně a příjemně. Motto Firmy je: My totiž neděláme kávu pro všechny, děláme kávu pro tebe.