Volejbal Ostrava

Volejbalový spolek Ostrava
a Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita
jsou finančně podporováni
- Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR
- Statutárním městem Ostrava.

Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 15 | týden 735 | měsíc 3039 | celkem 283400

Správní rada

Ing. Ivan Cap
Ing. Ivan Cap - prezident klubu Volejbal Ostrava, s.r.o.
Ženatý – otec 4 dětí, s volejbalem začínal v TJ Vítkovice. Autor klubových projektů pro mládež "Talent pro extraligu", "Volejbal bez hranic", "Ostravský volejbal". Úspěšný podnikatel a hlavní sponzor nejenom našeho klubu. Jeho sportovní aktivity (nejenom volejbalové) jsou všeobecně známy.
Ing. Roman Krákora
Ing. Roman Krákora - místopředseda Správní rady
Vystudoval VVŠ ve Vyškově na Moravě, od roku 1993 soukromý podnikatel, spolumajitel firmy KaP systém, s.r.o. se sídlem v Ostravě. Dlouholetý trenér (licence „B“) mládeže v kopané na úrovni krajského přeboru a divize. Ženatý (4 děti). Velký fanda mládežnického volejbalu. V klubu působí 2 z jeho synů.
Mgr. Richard Mauler, MBA
Mgr. Richard Mauler, MBA -
Ženatý, 2 děti (Richard, Katrin). Absolvoval Nottingham Trend University a Ostravskou Universitu - obor tělesná výchova a sport, v mládí vrcholový sport - lehká atletika SK Vítkovice. Zaměstnání : působil na manažerských pozicích v nadnárodních finančních společnostech - např. 18 let na pozici obchodního ředitele ve společnosti Generali, nyní je ředitelem ve společnosti Finhaus, a.s. (Všem asi dobře známý dlouholetý sponzor "našeho" klubu a otec „Ričiho“.)
Ing. Vladimír Procházka, MBA
Ing. Vladimír Procházka, MBA -
Studoval na  ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava a pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Dlouhou dobu pracoval jako manažer v bankovním sektoru, v současnosti je jednatelem Moravia Property, s.r.o. V mládí vrcholový sportovec, hráč nejvyšší dorostenecké volejbalové soutěže. V roce 1999 se aktivně zapojil do záchrany extraligového mužského volejbalu v Ostravě, když se stal členem správní rady Volejbalového klubu DANZAS Ostrava. Otec dvou synů, oba sportovci se zaměřením na volejbal.