Volejbal Ostrava

Volejbalový spolek Ostrava
a Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita
jsou finančně podporováni
Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Úspěch členky našeho volejbalového klubu na MS v Are Blog

Úspěch členky našeho volejbalového klubu na MS v Are

Kdo se pozorně díval na jízdu naší reprezentantky Gabriely Capové na MS ve švédském Are, možná si všiml i malého loga Volejbal Ostrava na její levé noze.Gabka je členkou našeho Volejbalového spolku Ostrava a volejbal jí hodně baví. Na minulé vánoce si dokonce nechala "nadělit" dva volejbalové míče - jeden na palubovku a jeden na beachvolejbal.
A protože je výbornou sportovkyní, která v letošní sezóně dosáhla již několika pozoruhodných výsledků:
- již potřetí bodovala ve Světové poháru (naposledy 26. místem teď v únoru v Mariboru, zajela 3. čas druhého kola)
- těsně před MS poprvé vyhrála závod Evropského poháru ve slalomu v rakouském Obdachu (a zajela nejlepší čas 1. i 2. kola!)
- na MS ve švédském Are zajela dvě bojovné jízdy a s číslem 36 se umístila na výborném 21. místě (a to nebýt velké chyby v 2. kole mohla být ještě výrazně úspěšnější = určitě v 15-tce)fandíme jí a je pro naše mladé hráče Volejbal Ostrava s.r.o příkladem sportovkyně, která cílevědomou prací a tréninkem se postupně vypracovala až k těmto výsledkům! Chce to poctivě trénovat, mít velké ambice a nebát se je naplnit.

A hlavní heslo Gabky: "nesoustředím se na aktuální výsledek, ale na to, abych vždy předvedla co nejlepší a nejbojovnější jízdu!"smiley


(foto z ZOH v Koreji 2018)