Volejbal Ostrava


Volejbalový spolek Ostrava je finančně podporován
Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Informace o klubu Klub

Informace o klubu

Volejbal Ostrava, s.r.o.

Tento projekt – vytvořit nový ambiciózní volejbalový klub v Ostravě pod jednoduchým názvem „Volejbal Ostrava, s.r.o.“ – vznikl na popud hráčů, realizačního týmu a fanoušků mužského extraligového volejbalu v Ostravě a úzce navazuje na tradici Vítkovického volejbalu. 

V tomto klubu se sešla stále se rozrůstající řada volejbalových hráčů a volejbalových odborníků, kteří si vytkli za cíl vybudovat moderní volejbalový klub, který by byl vhodnou alternativou růstu volejbalové mládeže v Ostravě a okolí. Snažíme se dělat volejbal tak, jak by se měl dělat, navíc moderně a s nadšením! Pro své mladé hráče nabízíme velmi atraktivní aktivity, zajišťující jak plnohodný program přípravy pro extraligu, tak možnost seznámení se s tímto nádherným kolektivním sportem pro co největšímu počtu mladých zájemců.

Naše mládežnické týmy, po úvodních dvou úspěšných letech v krajských a okresních soutěžích, začaly nově hrát i v dalších našich klubech: kadeti společně s týmem mužů letos hrají pod hlavičkou mateřského klubu Volejbal Ostrava s.r.o., nejlepší junioři a kadeti budou letos opět nastupovat navíc po boku studentů z Ostravské univerzity a našich zkušených hráčů - mužů za tým USK Slávie Ostravská univerzita, z.s., která tak definitivně plní funkci farmy klubu (tento tým hraje v krajském přeboru mužů). Náše žákovské týmy již tradični nastupují za Volejbalový spolek Ostrava (zde jsou soustředěni i všichni další mladí hráči z našich kroužků při ZŠ v Ostravě a okolí) a hrají krajské soutěže kadetů a žáků (starších i mladších)

Vzhledem k faktu, že fungujeme teprve 4 sezóny, jsou naše výsledky určitě zajímavé!

Shrnutí soutěží, ve kterých letos hrajeme:
                - muži „A“ (Volejbal Ostrava s.r.o - 2. liga mužů)
                - muži „B“ (USK Slávie Ostravská univerzita – Krajský přebor mužů)
                - junioři (naši junioři letos budou hrát v týmu Kojetína  – extraligu juniorů)
                - kadeti (Volejbalový spolek Ostrava – Moravský přebor kadetů)
                - mladší a starší žáci (Volejbalový spolek Ostrava – Krajský přebor žáků a mladších žáků)
                - přípravka a mladší žáci (kroužky při ZŠ - barevný minivolejbal)