Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Kadeti zakončili sezónu dvěmi vítězstvími Mládež

Kadeti zakončili sezónu dvěmi vítězstvími

(AKTUALIZOVÁNO 11.3.) Naši kadeti prokázali stabilní a solidní výkonnost a ani ve dvou posledních zápasech Krajského přeboru kadetů neprohráli.

Vypadá to, že trenérovi Kubovi Červenému se podařilo vyladit výkonnost našich kadetů na závěr sezóny opravdu výborně. yes 

Volejbalový spolek Ostrava - VK Valašské Meziříčí   3:0 (14,14,19)

VSO - Blue Volley Ostrava "B"    3:0 (16,15,21)

Náš tým v obou zápasech zatlačil soupeře výborným podáním a zejména dvojice Ondra + Ondra (Kundel a Zamazal) dokázali zahrát série smečovaných podání za sebou.A když se k tomu přidali i jejich výborné smeče, tak při velmi solidním výkonu všech zbývajících hráčů na hřišti, bylo brzy jasné, že poslední kolo soutěže zakončí s plným bodovým ziskem.

Zhodnocení hlavního trenéra Jakuba Červeného:

"Tímto bych jako hlavní trenér rád poděkoval vedení klubu, kolegům trenérům a hlavně svým svěřencům za velmi úspěšnou sezónu. Společně jsme zamakali, kluci se o 100 % zlepšili a sezónu završili krásnou výhrou 3:0, 3:0 a dosáhli tak na celkové druhé místo v tabulce. Doufáme ve stejné i lepší výsledky v budoucích sezónách."


Závěrem

Škoda jen, že ta sehranost a výborné výkony celé cestavy nepřišly již dříve (zejména s vítězem soutěže Happy Sport Opava), protože Opavě pak stačilo již jen pohlídat si náskok a ani naše šňůra vítězství na konci soutěže již nám nedala šanci zvítězit. Každopádně za předvedené výkony si naši kadeti zaslouží pochvalu a nám nezbývá než vítězné Opavě pogratulovat.