Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Letos budeme sledovat i tým Kojetína v Extralize juniorů! Mládež

Letos budeme sledovat i tým Kojetína v Extralize juniorů!

Jsme velmi mladý klub (máme za sebou teprve první 3 sezóny) a tak chvíli potrvá, než se dočkáme vlastních odchovanců i v kategoriích juniorů a mužů (vypadá to, že i žen).

Proto naši dva junioři Daniel Cap a Matěj Zamazal po dohodě obou klubů posílí extraligový tým juniorů z Kojetína.

Oba mladí hráči stejně jako v loňském roce budou nastupovat za tým mužů USK Slávie Ostravská univerzita a dle časových možností i trénovat s našim A-týmem mužů.

Spolupráce s Kojetínem není náhodná - již rok neformálně komunikujeme a jezdíme k nim na volejbalové či jiné sportovní akce a protože jsme zjistili, že v Kojetíně je velká skupina nadšenců volejbalu v čele s předsedou klubu a zároveň starostou Kojetína Leošem Ptáčkem (který je zároveň i úspěšným podnikatelem), která v Kojetíně již vybudovala několik krásných a funkčních sportovišť a zároveň to myslí s výchovou talentů vážně. Ve prospěch této spolupráce přispělo i kladné hodnocení ze strany našeho kamaráda Zapyho (Petr Zapletal), který v loňském roce s nimi rovněž spolupracoval.

Byli jsme pozvání začátkem srpna na přípravné soustředění kadetů a juniorů v Lipové-lázních v Jeseníkách, kde klub z Kojetína má již několik let pravidelné soutředění. Mají k dispozici krásnou chatu na samotěa sportovní areál u rekreačního střediska Helios (a na jídlo chodí k našim kamarádům a fandům - majitelům hotýlku U kance smiley)

Kluci tady strávili společně s víkend a jak je vidět na fotkách, hned na prvním tréninku docela zapadli do kolektivu a dle vyjádření trenéra Tomáše Sedláčka budou oba určitě zajímavým přínosem pro tento extraligový tým.První kolo Extraligy juniorů bude Kojetín s našimi juniory hrát 5.října 2019 ve Zlíně.