Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Naši kadeti úspěšně stoupají tabulkou Mládež

Naši kadeti úspěšně stoupají tabulkou

Naši kadeti Volejbalového spolku Ostrava mají za sebou čtyři zápasy a s jednou prohrou od Opavy po dnešním dni postoupili již na krásné 2. místo!

Letos opět vypadá, že naše družstvo kadetů pod vedením šéftrenéra mládeže Kuby Červeného bude hrát o přední příčky v krajském přeboru kadetů. Dnes si kluci odnesli zasloužené dvě vítězství nad týmy z Frýdlantu a Nového Jičína.

Volejbalový spolek Ostrava - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (14,13,-19,14)

Sestava: Baum, Buchmann, Habr, Kundel, Kylhof, Staněk, Laník

Úvodních pět míčů utkání patřilo Frýdlantu, ale pak přišly na řadu servisy našich hráčů, kteří postupně navyšovali skóre v náš prospěch a až na obvyklý malý výpadek ve třetím setu, jsme nikoho nenechali na pochybách, kdo si z tohoto prvního dnešního utkání odnese cenné 3 body! wink

Na servisu Karel Staněk
 
 

Volejbalový spolek Ostrava - SVK Nový Jičín "B" 3:0 (15,19,12)

Ve druhém utkání jsme narazili na výrazně mladší a méně zkušenější hráče z Nového Jičína a tak zisk dalších 3 bodů bylo pro naše kadety prakticky povinností.Jelikož jsem dnes tento nadějný tým kaučoval já, dovolím si závěrečné zhodnocení hráčů: zahráli dnes všichni velmi disciplínovaně a s chutí. Kuba Laník se už zabydlel na postu nahrávače a zápas od zápasu se zlepšuje! Kapitán tohoto týmu - Ondra Kundel - byl naším nejlepším smečařem a společně s Radimem Kylhofem měli nejjistější zpracování míčů v poli. Láďa Baum i Karel Staněk dnes předvedli několik nádherných nechytatelných útoků středem i chytře umístěných ulívek. Nejvíce jsem byl zvědav na naše mladé posily - Honzu Buchmanna (dnes hrál na postu univerzála) Olivera Habra (střídal na smeči). Oba dnes výborně podávali a ani na útoků nedělali ostudu, takže zcela bez problémů zapadli do sestavy kadetského týmu.

Pozvánka

Pokud tento tým bude předvádět takovouto výbornou hru i v dalších zápasech, může směle myslet na přední příčky této soutěže, ale nepředbíhejme! cheeky Další kolo Krajského přeboru kadetů se bude hrát "na dušičky" 2.11.2019 v Šenově a hrajeme proti Havířovu a Frenštátu.