Volejbal Ostrava

Volejbalový spolek Ostrava
a Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita
jsou finančně podporováni
Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Ohlédnutí za posledním kolem Středoškolské a Vysokoškolské volejbalové ligy Mládež

Ohlédnutí za posledním kolem Středoškolské a Vysokoškolské volejbalové ligy

Jak už jsme psali na těchto našich stránkách, náš klub se letos stal spoluorganizátorem prvního ročníku středoškolské a vysokoškolské volejbalové ligy v našem kraji.

Zapojili jsme se do těchto dvou "open" volejbalových soutěží, jejichž duchovní otcem je Jirka Popelka, protože se nechceme v rámci našich bohatých aktivit jen uzavřít v rámci našeho klubu, ale od našeho vzniku již čtvrtým rokem se snažíme popularitovat tento sport i mezi mládeží a dělat něco užitečného i pro druhé! smiley


A protože jsme v souladu s hlavním cílem obou soutěží - nabídnout studentům středních a vysokých škol spoprtovní aktivitu a zvýšit celkový zajem o volejbal i mezi neregistrovanými studenty - stali jsme se jedním ze tří krajů, kde se letos tyto soutěže úspěšně rozjely.

Není náhodou, že pozorný návštěvník našeho webu najde ve videu i na fotkách řadu našich hráčů Volejbal Ostrava! laughVideo z posledního kola Středoškolské volejbalové ligy z Orlové (autor: Jiří Popelka):(Fotky z III. kola Středoškolské volejbalové ligy z Orlové z 14.2.2020 od Jirky Popelky naleznete v naší Fotogalerii wink) - viz též úvodní foto:

https://www.volejbalostrava.com/gallery/detail/2020-02-14-iii-kolo-stredoskolske-volejbalove-ligy-foto-jiri-popelka
 

TABULKY k 14. 2. 2020 v našem kraji:

Pro ty, kteří ještě nenavštívili stránky obou soutěží, přinášíme odkazy na tyto weby s výsledky obou soutěží: