Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Ohlédnutí za posledním kolem Středoškolské a Vysokoškolské volejbalové ligy Mládež

Ohlédnutí za posledním kolem Středoškolské a Vysokoškolské volejbalové ligy

Jak už jsme psali na těchto našich stránkách, náš klub se letos stal spoluorganizátorem prvního ročníku středoškolské a vysokoškolské volejbalové ligy v našem kraji.

Zapojili jsme se do těchto dvou "open" volejbalových soutěží, jejichž duchovní otcem je Jirka Popelka, protože se nechceme v rámci našich bohatých aktivit jen uzavřít v rámci našeho klubu, ale od našeho vzniku již čtvrtým rokem se snažíme popularitovat tento sport i mezi mládeží a dělat něco užitečného i pro druhé! smiley


A protože jsme v souladu s hlavním cílem obou soutěží - nabídnout studentům středních a vysokých škol spoprtovní aktivitu a zvýšit celkový zajem o volejbal i mezi neregistrovanými studenty - stali jsme se jedním ze tří krajů, kde se letos tyto soutěže úspěšně rozjely.

Není náhodou, že pozorný návštěvník našeho webu najde ve videu i na fotkách řadu našich hráčů Volejbal Ostrava! laughVideo z posledního kola Středoškolské volejbalové ligy z Orlové (autor: Jiří Popelka):(Fotky z III. kola Středoškolské volejbalové ligy z Orlové z 14.2.2020 od Jirky Popelky naleznete v naší Fotogalerii wink) - viz též úvodní foto:

https://www.volejbalostrava.com/gallery/detail/2020-02-14-iii-kolo-stredoskolske-volejbalove-ligy-foto-jiri-popelka
 

TABULKY k 14. 2. 2020 v našem kraji:

Pro ty, kteří ještě nenavštívili stránky obou soutěží, přinášíme odkazy na tyto weby s výsledky obou soutěží: