Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Slávie v Kylešovicích 2x prohrála Muži

Slávie v Kylešovicích 2x prohrála

V sobotu 16.11.2019 zavítali naši hráči z USK Slávie Ostravská Univerzita na horkou půdu do Opavy (tým Kylešovic).

SK SZ Kylešovice - USK Slávie OU 3:0 (13,11,14) a 3:0 (15,18,20)

Hodnocení obou zápasů krajského přeboru mužů by bylo rozdílné, ale výsledek byl přesto, jak je vidět výše, na závěr stejný = 2x 0:3.
Největší hecíř a opora tohoto týmu - náš šéftrenér mládeže Kuba Červený - opět téměř nechal na palubovce svou "duši", ale  z mého pohledu to byl jeho nejméně vydařený zápas a ani výkon dalších "kozáků" (Kamila Bartůňka a Aleše Fírka) výsledku obou utkání tentokrát moc nepomohl... A když k tomu přičtu domácí prostředí opavských a (přiznejme si i) vynikající výkony hráčů z Opavy (jak na servisu tak v útoku), tak výsledek byl opravdu objektivní. Přesto v tomto utkání spatřuji několik pozitiv:
- v týmu hraje stále více mladých hráčů (junioři a kadeti) a tak začíná plnit funkci "farmy" našeho klubu! yes
- nastoupil na smeč doposud nejmladší hráč - levoruký Ondra Zamazal a jeho hra si zasloužila mou pochvalu! yes- na náhře se začíná otrkávat Kuba Laník a ukázal, že i on má potenciál! yes
- obě utkání odehrál na liberu Radim Kylhof a i on zahrál velmi slušně. smiley
Když k tomu přičtu slušný výkon na útoku středem juniora Matěje Zamazala a solidní podání dalšího juniora Daniela Capa, tak naši mladí v této soutěži mužů ukázali, že se neztratí a že získávají cenné zkušenosti. Paradoxně tak zejména druhé (daleko povedenější utkání) bylo velmi slušně odehráno a nebylo ostudou.Závěrem je třeba znova pochválit za organizace celého dvojzápasu - připravili se hojně pití i jídla a na úroveň krajského přeboru mužů překvapilo i závěrečné vyhlášení nejlepšího hráče dvojutkání, při kterém byly předány i krásné hodinky od sponzora!  (viz úvodní foto nahoře) wink