Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Soustředění mládeže Veselíčko 2019 Mládež

Soustředění mládeže Veselíčko 2019

Byť jsme uvažovali během přípravy o jiné lokalitě, nakonec volba místa pro soustředění mládeže klubu Volejbal Ostrava s.r.o. padla opět na sportovně-rekreační areál na Veselíčku.

A jak se ukázalo, tato volba byla správná. Toto soustředění opět pořádalo Středisko podpory vrcholového sportu firmy RIMGO s.r.o. za aktivní pomoci trenérů z mateřského kluvu Volejbal Ostrava s.r.o. a bylo zaměřeno především na žáky a kadety našeho klubu.

Letos jsme se rozhodli pro termín, který byl na úvod přípravy začátkem srpna, takže u některých kolidoval z jejich rodinou dovolenou nebo z brigádami. Proto byl program upraven tak, aby se v pozdně odpoledních hodinách mohli tréninku zúčastnit i tito naši hráči, což se osvědčilo. Po pravidelném dvoufázovém tréninku byl zařazen od 18 hod vždy ještě jeden kvalitní společný trénink (většinou s míči).Ranní rozcvičky měl letos většinou na starosti junior a nový trenér Daniel CapSemínář doprovázela úžasná pohoda, všichni bez pobízení makali a každý den si našli ještě čas i na další sportovní aktivity. Letos byl kromě bazénu (viz foto)v permanenci i stolní tenis (kde se dobrovolně vystřídali snad všichni)a samozřejmě i beachV rámci nových aktivit se naše mládež seznámila i se zajímavým doplňkovým sportem - ŠIMBALEM.Jako každoročně byl zařazen i cyklotréninkkterý letos vyvrcholil zdoláním legendárního kopce Kubánkov v Palkovických hůrkáchza odměnu si pak kluci mohli vyzkoušet i "terénky" pod HukvaldyVe čtvrtek si to všichni rozdali behem celodenního výšlapu na Pustevnypři kterém se za odměnu místu avizovaného seběhnutí po Knížecí cestě do Trojanovic všichni svezli na koloběžkách.Každoročně přicházíme s něčím novým a zajímavým a tak si kluci vyzkoušeli některé sporty v trampolínovém centru v areálu Dolních VítkovicPřekvapení závěrečné noci byla noční hra "NÁHODA" enlightened, při které probuzení hráči v týmové soutěži probíhali 4 kontroly v temném a špatně průchodném terénu a záleželo jaké štěstí budou mít - zda si vytáhnou šťastnou kartu z balíčku, či ten zeléný a červený žetón a donesou hočící svíčku přes padol k další kontrole tak, aby ještě hořela. A až poslední kontrola jim ukázala štěstěnu (to když jim v hodu kostkou padla čísla 3,4 a 5) nebo jim 1 a 2 určila na kterou kontrolu se mají vrátit (pokud jim padla 6-tka, znamenalo to návrat na START! devil). Ne všichni měli štěstí, ne všichni dorazili až do konce této hry (většina týmů ty kontroly obešla tak 15x), ale největším pohodářem a zároveň smolařem se stal tým Honzy Buchmanna, který s úsměvem oběhl celkem 36 kontrol - klobouk dolů! yes

Jelikož byla temná noc a málo času, tak se z této hry dochovala jen jedna fotka vyplašené přihlížející divačky:Během soustředění byli hráči rozděleni do týmů, které spolu soutěžili.
Celkovým vítězem se stal tým Experti z Brušperku! Blahopřejeme!smileySoustředění bylo sice náročné, ale utužilo hráčský kolektiv. Poděkování patří všem zúčastněným trenérům - Kubovi Červenému, Martinovi Procházkovi, Táni Capové a Dandymu Capovi!

Tak zase za rok! wink