Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Starší žáci na úvod Krajského přeboru v NJ Mládež

Starší žáci na úvod Krajského přeboru v NJ

Hned úvodní turnaj starších žáků nám naznačil, že nám roste velice slibná skupina žáků.

Na úvodní turnaj v Novém Jičíně, který se uskutečnil 29.9.2019, přijela i skupina několika rodičů, kteří pro naše žáky vytvořili příjemnou pohodovu atmosféru (jak je patrno i z úvodního fota - sestava je letos "našlapaná". Náš tým kaučovala Táňa Capová (trenérka žáků) a vedla si dobře!

Blue Volley Ostrava B _ Volejbalový spolek Ostrava (VSO) 2:0 (22,7)

VK Ostrava B _ VSO 1:2 (-8,23,-10)
VSO _ Nový Jičín A 0:2 (-8,-22)

Herní sehranost sice ještě na takové úrovni, jakou předvedl zejména Nový Jičín "A" a v úvodním utkání byli kluci až příliš nervózní (hlavně příjem v druhém setu prvního utkání byl hodně křečovity a nepřesný).

Naši žáci ale hned na začátku sezóny ukázali, že vyrostli nejenom výškově, ale i herně a máme se tak na co těšit! V tomto týmu se začíná prosazovat hned několik talentovaných hráčů a tak máme na čem stavět! wink