Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Středoškolská volejbalová liga startuje už tento pátek!! Mládež

Středoškolská volejbalová liga startuje už tento pátek!!

Letos se rozjíždí nový zajímavý volejbalový projekt, který je zaměřen na popularizaci volejbalu mezi středoškolskou mládeží.

Organizačně tuto soutěž, kterou zastřešují Volley Country s.r.o. (provozuje známý volejbalový server volleycountry.com) a volejbalový klub Škola volejbalu z.s., z Českých Budějovic, v našem městě zajišťuje náš klub Volejbal Ostrava s.r.o. ve spolupráci se Sportovním gymnáziem Dany a Emila Zátopkových v Ostravě.

Atraktivní volejbalová soutěž pro středoškoláky, to je hlavním cílem projektu Středoškolské volejbalové ligy, která odstartuje už za pár dní.  V úvodním prvním ročníku se rozehraje Středoškolská volejbalová liga kromě Ostravy také v Českých Budějovicích a v Praze.

Cílem nového projektu je vytvořit pravidelný seriál středoškolských volejbalových turnajů, který bude profesionálně vedený a organizovaný. Záměrem této atraktivní soutěže je nabídnout studentům sportovní aktivitu a zvýšit celkový zájem o volejbal.

Soutěž se bude hrát podobným systémem jako Vysokoškolská volejbalová liga. V každém městě se odehrají 4 turnaje, kde se každý utká s každým. Vyvrcholením středoškolské ligy se stane finálový turnaj o lákavé ceny. Do soutěže se zapojí smíšené týmy (nejméně 2 dívky v týmu) reprezentující střední školu. 

Termíny turnajů v Ostravě

4. října 2019
6. prosince 2019
14. února 2020
17. dubna 2020

Kde se u nás hraje

hala SG Ostrava, Plzeňská 16, Ostrava-Zábřeh (vždy od 8:00 do 14:00 hod!)

Pozor!: Startovné je ZDARMA!

Máte zájem? Neváhejte…    Přihlaste se svou školou do Středoškolské volejbalové ligy   (v každém městě může startovat max 12 týmů) 

Leták ke stažení: SVL


(video - zdroj:
https://volleycountry.com/cz)