Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Veselý vánoční trénink Mládež

Veselý vánoční trénink

Závěrečný trénink letošního roku jsme pojali ve pohodovém a veselém vánočním duchu.

Jak už je z úvodní fotografie vidět, dnes bylo hlavním bodem programu pobavit se (a přitom si i trochu vesele zatrénovat a zahrát). Tomu odpovídal i úvodní nástup (na který už někteří nastoupili s vánočními symboly angela rozdělení na dvě skupiny, které se samozřejmě i teď rozcvičily (pod vedením Matese a Matese - Z. a R.).Přesto, že  tento letos poslední trénink byl dobrovolný, tak dnes na trénink přišeli jak naši nejmladší volejbalisté tak i současní (a překvapivě i minulí) hráči A-týmu mužů. Hráči si mohli pozvat i své kamarády (nebo spíše kamarádky blush) a tak sestava dnešních účastníků byla skutečně pestrá!

Všichni si s chutí zasoutěžili ve střelbě prsty na koš (kdo trefil, šel si za odměnu pro cukroví dle chuti), pak si pod vedením Kuby Červeného (plachtící podání) a Dana Holiše (smečované podání) dosytosti zaservírovali - a při tom vyslechli několik prospěšných rad od těchto volejbalových matadorů.

Hlavním bodem pak byl vánoční turnaj - hráči se rozpočítali bez ohledu na věkové kategorie do čtyř týmů, které si mezi sebou zahráli podle upravených pravidel (podání se poctivě střídá mezi stranami po každém bodu a hrálo se do dosažení 5-ti bodů) a bylo hodně potěšující, že ani ti nejmenší se mezi zkušenějšími hráči neztratili!yes

Výsledek turnaje není podstatný - všichni si za odměnu dopřáli z hojné nabídky vánočního cukroví a různých dobrot (děkujeme rodičům hráčů i samotným hráčům, kteří tvrdili, že vše sami upekli...surprise!

K velkému překvapení tento vánoční trénink navštívili i Láďa Brus (který se po roce vrátil z Norska) a Michal Hrbáč alias Javal (rychle se uzdravuje po operaci srdíčka) a tak je pozorný čtenář určitě objevil i na úvodní fotografii.smiley

Tak naschle opět po novém roce a se stejným elánem!!!


Z příprav na závěrečné focení: