Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Žáci zahájili soutěžní ročník Mládež

Žáci zahájili soutěžní ročník

AKTUALIZACE 25.9.2020! Pravděpodobně rekordní počet dvaceti týmu vstoupil v neděli 20. 9. 2020 do nové sezony krajského přeboru starších žáků. Stejně jako v loni náš tým poslal do této soutěže dvě mužstva z odlišnými ambicemi.

STARŠÍ ŽÁCI 
Po včerejší návštěvě prvoligového zápasu Baníku Ostrava jsem dneska ráno vyrazil směr Ostrava – Dubina. Jsme v době, kdy veškerý sport je bohužel divácky omezen a nechodí na něho ani ten počet lidí co může. Za vším je asi strach. Já jsem naopak takový, že dokud mohu tak chodit budu i když si osobně myslím, že to zase za chvilku omezí na minimum nebo dokonce zavřou pro veřejnost zase na nějakou dobu. Jelikož jsem dneska vyrazil na B tým, co jsou kluci, kteří oproti áčku nemají tolik zkušeností, tak jsem neměl v podstatě žádná očekávání, co se týká výsledků. Chtěl jsem se prostě zabavit sportem a případně být k ruce, protože jsme vstoupili do tohoto turnaje jako pořadatelé.

Výsledky B-týmu:

VS Ostrava B – BV Ostrava B 0:2 ( -5, -10)
VS Ostrava B – Nový Jičín B 0:2 ( - 5, -13)
VS Ostrava B – Opava 0:2 ( -9, -11)
VS Ostrava B – Pálkovice 1:2 ( -8, 22, -9)Jeden vybojovaný cenný bodík stačil klukům bohužel jenom na poslední pozici. Nejvíc se trápili na příjmu servisu, kdy někteří z jejich protivníků dávali dost nepříjemný tvrdý servis a také razance smečí byla v podání hlavně Opavy a BV Ostrava na jiné úrovni. Ono se taky tomu nedá ani moct divit. Mnohdy jejich rivalové z druhé strany palubovky byly totiž i o několik hlav vyšší. Snad to kluky bavilo a budou se nadále pod vedením svých trenérů svědomitě připravovat a zlepšovat. Za sebe slíbím, že pokud to situace dovolí tak zase někdy dorazím 😊.
Naše barvy B-týmu na tomto turnaji  hájili: Badžgon David, Chvostek Radek, Ježek Maxim, Karban Daniel, Krákora Antonín, Maršál Matěj, Skřišovský Lev a Strak Vojtěch.

A-tým starších žáků

Cestoval v šesti lidech pod vedením trenéra Ivana Dudy do Raškovic, kde absolvoval čtyři zápasy s pozitivní bilancí tří výher a jedné porážky 😊.

VS Ostrava A – Frýdlant n/O 0:2 ( -12, -11)
VS Ostrava A – VK Raškovice 2:1 ( -17, 20, 12)
VS Ostrava A – Frýdek Místek B 2:0 (12, 7)
VS Ostrava A – BV Ostrava A 2:0 (11, 12)

Naši kluci tak obsadili s celkovým počtem osmi bodů pěkné druhé místoyes

Další turnaj by měl být, pokud to situace dovolí 18.10.2020.MLADŠÍ ŽÁCI 
Další víkend 26.9. nastoupili v Ostravě k prvnímu turnaji i naši  nejmladší benjamínci našeho Volejbalového spolku Ostrava (VSO):

VSO - Green F-M                           0:2 (-19,-22)
VSO - Opava                                  2:0 (27,21)
VSO - BVO Formana                     2:0 (8,10)
VSO - Frenštát pod Radhoštěm  2:0 (6,9)

S celkovým počtem 9 bodů náš tým mladších žáků skončil na solidním 2. místě!yes