Volejbal Ostrava

Volejbalový spolek Ostrava
a Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita
jsou finančně podporováni
Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 78 | týden 929 | měsíc 3421 | celkem 279072

Tradice druhých míst nadále pokračuje Muži

Tradice druhých míst nadále pokračuje

V sobotu 21. 9. 2019 čekal ostrý start do sezony dvaadvacítku volejbalových klubů z celé republiky, které si to rozdaly v rámci prvního kola Českého poháru mužů a sportovní štěstí se k našemu týmu opět obrátilo tak trochu zády (pozn. redakce: jak je patrno i z úvodní fotografie).

Více info

Soustředění A-týmu mužů ve Slovinsku Muži

Soustředění A-týmu mužů ve Slovinsku

Stalo se již pravidlem v našem klubu Volejbal Ostrava s.r.o., že před začátkem sezóny se nevyhýbáme přátelským zápasům se zajímavými a velmi silnými zahraničními soupeři (připomeňme např. zápasy v Brušperku s Šachťorem Soligorsk z Běloruska, či přátelský zápas s reprezentací Švédska loni v Polsku nebo předloni a letos vydařené soustředění A-týmu mužů ve Slovinsku.

Více info

Český pohár mužů rozlosován! Muži

Český pohár mužů rozlosován!

(AKTUALIZOVÁNO 9.9.2019!) Pro ty, kteří se ještě nestihli na stránkách Českého volejbalového svazu seznámit s rozpisem Českého poháru mužů, ukážeme naše soupeře, které potkáme ve skupině "F".

Více info

Nová sezóna klepe na dveře Muži

Nová sezóna klepe na dveře

Zhruba čtyři a půl měsíce uplynulo od stříbrné obhajoby v druhé národní lize mužů. Nyní je srpen 2019 a naši muži se už druhým týdnem připravují na soutěžní ročník 2019 / 2020. Co nás v ní čeká? Dočkáme se premiérového postupu ze skupiny poháru či svrhneme z druholigového trůnu loni suverénní celek z Holubic? To ukáže čas 😊.

Více info

Ohlédnutí za Světovou trenérskou volejbalovou show 2019 Muži

Ohlédnutí za Světovou trenérskou volejbalovou show 2019

(FOTKY VE FOTOGALERII!) Jednou z největších a nejvýznamnějších akcí pro volejbalovou veřejnost, kterou náš klub Volejbal Ostrava s.r.o. spolupořádal, se bez pochyby stalo Světové trenérské show 2019, které proběhlo v termínu 15.-16. června 2019 v Ostravě v areálu VŠB-TU Ostrava pod hlavičkou hlavního organizátora VolleyCountry s.r.o. a zejména pak Jirky Popelky.

Více info

Světová trenérská volejbalová show v Ostravě 15. - 16. června 2019! Muži

Světová trenérská volejbalová show v Ostravě 15. - 16. června 2019!

Je řada důvodů, proč jsou nám aktivity českého VolleyCountry s.r.o. velmi blízké a sympatické a proto jsme rádi, že jsme se letos stali organizačním partnerem pro tuto významnou mezinárodní volejbalovou akci. Tato akce se uskuteční i díky významné podpoře ze strany vedení Moravskoslezského kraje a rektora VŠB - Technické univerzity Ostrava. Dále už dáváme slovo autorovi této akce Jirkovi Popelkovi.

Více info