Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

​První vítězný set B týmu dívek Mládež

​První vítězný set B týmu dívek

Dne 17.12.2022 se konal v Janovicích druhý turnaj FM - U16 žaček.

Na turnaj jsme dorazili s 12 hráčkami, které již třetí měsíc trénuji v našem klubu.
Holky jsou začátečnice, a proto se ve dvojici s trenérem Honzou Holáňem snažíme naučit je všem základním činnostem, aby se z nich v budoucnu mohly stát hráčky ženského volejbalu.
Holky jsou začátečnice, ale na sobě pilně pracují a již na tomto turnaji byly vidět první pokroky v herních činnostech.

První utkání sobotním turnaje jsme se utkaly s družstvem z Janovic, které nás přehrálo velmi kvalitním servisem, který jsme nedokázali dobře přijmout.
Utkání jsme za necelou hodinu prohráli 3:0.
Na družstvu z Janovic bylo vidět, že se volejbalu věnují již delší dobu a výkonnostně na tom byly o poznání lépe.

V druhém utkání jsme se utkali s družstvem Frýdek-Místek "C".
V prvním setu jsme velmi dobře podávali a uhráli jsme historicky první vítězný setcheeky
Druhý a třetí set vyhrálo družstvo z Frýdku a tak v tomto druhém dnešním utkání celkově prohráváme 2:1.

Holky předvedly v obou utkáních velmi bojovný výkon a jde vidět velký posun v jejich výkonu, tak držte nám palce! yes

P.S.: v úterý 20.12.2022 máme společný vánoční trénink, na kterém se poprvé utkají ve vzájemném souboji naše dívčí "A" a "B" týmy! Už se holky na tento zápas těší a my s nimi! devil