Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Projekt je realizován s finanční podporou Národní sportovní agentury
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

Přátelským utkáním se Švédy jsme ukončili sezónu Muži

Přátelským utkáním se Švédy jsme ukončili sezónu

Na závěr sezóny náš tým mužů Volejbal Ostrava s.r.o. si dal velmi zajímavé sparingové utkání proti reprezentačnímu družstvu Švédska.

Přátelské utkání se uskutečnilo tento víkend v sobotu 12.5.2018 v krásné sportovní hale v poslkých Gliwicích. Utkání proti švédskému nároďáku jsem dohodnul jako malé překvapení a zároveň i jako odměnu a poděkování za velmi úspěšnou sezónou našemu A-týmu mužů, kteří jako nováčci vlétli do 2. národní ligy mužů a skončili za téměř každoročním vítězem z Bučovic na skvělém druhém místě!Tento sparing proběhl dle očekávání - švédský nároďák je holt národní výběr Švédska a tak jen hodně velký optimista by vsadil na naši výhru. winkPrvní dva sety nastoupily oba týmy v nejsilnější sestavě (nám přišel vypomoci na bloku náš kamarád Michal Čechmánek, který hraje aktuálně za Zlín yes) a tak oba týmy úspěšně ztrátovali, ale musíme uznat, že servisem nás vždy trochu déle udrželi v defenzívě. Navíc bylo poznat, že švédi si přece jenom více rozumí s míči Mikasa, se kterými hrají na rozdíl od nás stále...Švédský tým měl ale dva rozdílové hráče: skvělého nahrávače a především oporu týmu - kapitána Erika Sundberga, kterého dobře zná ostravská volejbalová veřejnost z jeho extraligového působení v Ostravě. Erik zahrál excelentně a hlavně z pajpu byl k nezastavení.V dalších setech oba dva trenéři postupně otestovali celou lavičku, takže v tomto pro nás slavnostním zápase si zahráli skutečně všichni. smiley My jsme využili toto přátelské utkání k otestování zahraničních hráčů (jeden polský nahrávač a dva zajímaví Litevci).Utkání proběhlo ve velmi přátelské atmosféře a ke spokojenosti obou týmů (to je vidět i z úvodní fotografie - DALŠÍ FOTOGRAFIE NAJDETE V NAŠÍ GALERII). Kluci si to upřímně užívali! cheekyPo utkání se náš tým společně s dalšími hráči a trenéry přemístil k malé oslavě do areálu sponzora klubu - firmy RIMGO s.r.o. v Brušperku na Veselíčku, kde účastníci jídlo a pití opět proložili uvolněným sportováním (tenis, pinec, stolní fotbal) a tím tuto úspěšnou sezónu společně zakončili! laugh

Všem hráčům a realizačnímu týmu za tuto sezónu upřímně děkuji a těším se na příští!


Ing. Ivan Cap
majitel klubuFOTO: setkání s Erikem Sundbergem