Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Projekt je realizován s finanční podporou Národní sportovní agentury
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 81 | týden 1176 | měsíc 4071 | celkem 410880

​Spravedlivá dělba bodů Muži

​Spravedlivá dělba bodů

Netradičně v neděli 19.3.2023 jsme nastoupili po vzájemné dohodě jako hosté, ale na domácí palubovce SŠSS Krakovská v Ostravě – Hrabůvce. Tentokrát nás chtěla obrat o co nejvíce bodů a zároveň nám zkazit sérii neporazitelnosti rezerva extraligové Ostravy.

Více info

​Jsme jasným vítězem KP mužů 2022/2023!!! Muži

​Jsme jasným vítězem KP mužů 2022/2023!!!

Od samého začátku jsme byli jasným favoritem soutěže, a tak dnes 11.3.2023 mohu definitivně oznámit, že jsme tento jasně vytyčený úkol naplno splnili! Do konce soutěže sice zbývají pro naše chlapy dvě dvojkola (neboli čtyři zápasy), ale bodový rozdíl je již takový, že na pozici číslo jedna se už měnit nic nebude.

Více info

​Dalších šest bodů do sbírky Muži

​Dalších šest bodů do sbírky

Je sobota 21.1.2023 půl osmé ráno a my vyrážíme v okleštěné sestavě k poslednímu zápasu (mimo Ostravu) tohoto ročníku Moravskoslezského přeboru mužů v ročníku 2022 / 23. Ty zbylé odehrajeme v domácím prostředí v Ostravě – Hrabůvce a ty venkovní v Ostravě – Porubě a na Jízdárně.

Více info

​Úspěšný vstup do nového roku Muži

​Úspěšný vstup do nového roku

Dnešním dnem (14.1.2023) vstoupil oficiálně letošní ročník moravskoslezského přeboru mužů do svého druhého poločasu. To však neplatí pro naše družstvo, jenž si těsně před Vánocemi předehrálo původně plánované zápasy plánované na únor. Na palubovce Štramberku jsme byli úspěšní na sto procent a přivezli jsme tak domů do Ostravy šest bodů za dvě hladké výhry. Článek mimořádně nebyl, jelikož jsem výjimečně upřednostnil zápas evropského poháru, kdy v rámci challenge cupu se tu ukázalo družstvo Rapidu Bucuresti i s dvojnásobnou mistryni světa Teodorou Pušič.

Více info

8 zápasů = 8 výher Muži

8 zápasů = 8 výher

První říjnovou sobotu začal pro náš A tým mužů nový soutěžní ročník 2022 / 2023. Z důvodů, jež byly zmíněny v jiném článku na našem webu, tak bohužel tam, kde jsme před sedmi lety začali a to v moravskoslezském přeboru.

Více info