Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Volejbalový svátek v Brušperku – den druhý Muži

Volejbalový svátek v Brušperku – den druhý

V pátek 30.9.20116 se od 10:00 uskutečnilo odvetné přátelské mezinárodní volejbalové utkání mezi celky Volejbal Ostrava s.r.o. a Šachťorem Soligorsk.

Do moderní haly v Brušperku dorazilo náš tým podpořit zaplněné hlediště nadšených dětí, ze kterých většina poprvé viděla, jak vypadá hra týmu, který hraje jednu z nejvyšších evropských volejbalových soutěží. Žáci místní ZŠ v Brušperku místy vytvořili nezapomenutelně krásnou atmosféru a náležitě celý zápas prožívali a fandili. Odměnou jim po skončení zápasu byla dovednostní soutěž o 100 cen, sponzorovaná firmou RAPPA („pinkaná na koš“), při které jsme hledali mladé talenty pro místní volejbalový kroužek při ZŠ. Každý účastník byl odměněn, a to sladkou maličkostí či hračkou. Za tým Volejbal Ostrava s.r.o. pro tento dvojzápas nastoupili:
 Zvolenský (3), Nekola (2), Holý (7), Brus (2), Záhorský (3), Mikula (6), Rodek (7 ¼), Bariš (6), Štika (5), Procházka (5), Sapík (2) – Dohnal (6), Bartůněk (2).
* číslo v závorce udává počet odehraných setů během dvojutkání.Závěrečné shrnutí tohoto dvojzápasu: Pro naše kluky to byla vítaná herní zkušenost, která jim určitě pomůže v bojích o postup do druhé ligy. Je třeba si ale objektivně přiznat, že soupeř dominoval ve všech herních činnostech. Výrazný rozdíl byl jak na servisu, tak i na bloku, nicméně naši kluci bojovali o každý bod. Rád bych také upozornil na fakt, že většina týmu si proti tak kvalitnímu týmu zahrála vůbec poprvé ve své kariéře. Poděkování patří hráčům, kteří náš tým posílili, a to jmenovitě nahrávači Polanky Filipu Zvolenskému, Marku Mikulovi a Adamu Záhorskému. Jednotlivé zápasy si nenechali ujít ani volejbalové osobnosti Petr Štika a Ivan Duda. Závěrem bych podotkl fakt, že počet diváků, kterých bylo celkem více než 250 (žáci se v zaplněném hledišti střídali) je dle mého názoru rekord v návštěvnosti na volejbalovém přípravném utkání pořádaném volejbalovým klubem v Moravskoslezském kraji. Příští dvojutkání KP odehrajeme 8.10.2016 od 10:00 na palubovce Dolního Benešova. Cíl máme jasný a to získat dalších šest bodů do tabulky. Držte nám palce!