Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 97 | týden 1072 | měsíc 4579 | celkem 292636

Správní rada

Ing. Ivan Cap
Ing. Ivan Cap - prezident klubu Volejbal Ostrava, s.r.o.
Ženatý – otec 4 dětí, s volejbalem začínal v TJ Vítkovice. Autor klubových projektů pro mládež "Talent pro extraligu", "Volejbal bez hranic", "Ostravský volejbal". Úspěšný podnikatel a hlavní sponzor nejenom našeho klubu. Jeho sportovní aktivity (nejenom volejbalové) jsou všeobecně známy.
Ing. Roman Krákora
Ing. Roman Krákora - místopředseda Správní rady
Vystudoval VVŠ ve Vyškově na Moravě, od roku 1993 soukromý podnikatel, spolumajitel firmy KaP systém, s.r.o. se sídlem v Ostravě. Dlouholetý trenér (licence „B“) mládeže v kopané na úrovni krajského přeboru a divize. Ženatý (4 děti). Velký fanda mládežnického volejbalu. V klubu působí 2 z jeho synů.
Mgr. Richard Mauler, MBA
Mgr. Richard Mauler, MBA -
Ženatý, 2 děti (Richard, Katrin). Absolvoval Nottingham Trend University a Ostravskou Universitu - obor tělesná výchova a sport, v mládí vrcholový sport - lehká atletika SK Vítkovice. Zaměstnání : působil na manažerských pozicích v nadnárodních finančních společnostech - např. 18 let na pozici obchodního ředitele ve společnosti Generali, nyní je ředitelem ve společnosti Finhaus, a.s. (Všem asi dobře známý dlouholetý sponzor "našeho" klubu a otec „Ričiho“.)
Ing. Vladimír Procházka, MBA
Ing. Vladimír Procházka, MBA -
Studoval na  ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava a pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Dlouhou dobu pracoval jako manažer v bankovním sektoru, v současnosti je jednatelem Moravia Property, s.r.o. V mládí vrcholový sportovec, hráč nejvyšší dorostenecké volejbalové soutěže. V roce 1999 se aktivně zapojil do záchrany extraligového mužského volejbalu v Ostravě, když se stal členem správní rady Volejbalového klubu DANZAS Ostrava. Otec dvou synů, oba sportovci se zaměřením na volejbal.