Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Moravskoslezskému kraji.
Náš volejbalový klub děkuje za finanční podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 67 | týden 818 | měsíc 3319 | celkem 325629

RIMGO s.r.o. Generální sponzor

RIMGO s.r.o.

Generální sponsor

http://www.rimgo.cz/

Silná firma s dlouholetou tradicí v oblasti finančnictví a řešení bankovních pohledávek, která má licenci i na detektivní činnost a ochranu majetku a osob.
Firma provozuje sportovně-rekreační areál, který se stal základnou nově vybudovaného Střediska podpory vrcholového sportu – servisní sportovní organizace určené pro významné sportovní kluby v regionu. Zajišťuje pro ně trenérské, kondiční, masérské, fyzioterapeutické i reklamní služby.
Má rozvinutou obchodní divizi, která vlastní několik výhradních zastoupení významných značek pro ČR. Jednou z těchto značek je i značka NANOX, která reprezentuje výrobce nových nanotechnologií pro lyžování (vosky a servisní materiál).

Info-Ostrava.cz Sponzoři muži

Info-Ostrava.cz

Portály Info sdružují síť regionálních katalogů firem jako jsou www.info-ostrava.cz, www.info-havirov.cz, www.info-karvina.cz, www.info-frydek-mistek.cz, infoopava.cz, www.info-morava.cz, www.atlasfirem.info, www.info-cechy.cz, www.info-brno.cz, www.info-praha.cz, www.info-plzen.cz a další v ČR i SR.
Specializací jsou firemní prezentace s přednostním umístěním ve výsledcích vyhledávání na všechny potřebné fráze i kategorie, kde díky kvalitní struktuře a obsahu katalogů dochází k zajišťování velmi kvalitních zpětných odkazů pro webové prezentace klientů. Dosažené množství a kvalita backlinks je dle nezávislých webových analyzérů nejlépe hodnoceným souborem odkazového portfolia pro optimalizaci (SEO). Katalogy nabízí také bannerovou reklamu, realitní a pracovní sekci, vyhledávání obrázků i článků a mapy.

BERNIES Sponzoři muži

BERNIES

Tým z KORAS Restaurantu, který své dlouhodobé zkušenosti přenesl do centra Ostravy. Přímo v centru na ulici Stodolní připravili pro své zákazníky jedinečný gastronomický koncept, kde pod jednou střechou naleznete vše, co Vaše smysly uspokojí.

Colorspol Sponzoři muži

Colorspol

Jedná se o firmu, která od roku 1991poskytuje svým partnerům po celé Evropě komplexní služby v protikorozní ochraně ocelových konstrukcí a technologických zařízení. Nátěry pro styk s potravinami čí pro styk s pitnou vodou a mnoho dalšího.

Champions BARBER SHOP Sponzoři muži

Champions BARBER SHOP

Profesionální služby v jedinečném prostředí v centru Ostravy nabízí tento BARBER SHOP.  O váš vzhled se postarají Lumar / Deny / Martin nebo Tadeáš.

JMB NEREZ OCEL Sponzoři muži

JMB NEREZ OCEL

Tato firma se zabývá:
Výroba, skladování, prodej žáruvzdorných nerezových plechů, kulatin / otěruvzdorné manganové oceli či nerezových a speciálních materiálů. Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník.

KAKTUS REALITY Sponzoři muži

KAKTUS REALITY

Ostravská realitní kancelář, která nepomáhá lidem jen v oblasti realit. Darujou například krev. Podporují charitu nebo univerzitní hokej. Cílem firmy je navrátit makléřské profesi respekt a hodnotu.

OSPOL Sponzoři muži

OSPOL

Tato firma působí na našem trhu již od roku 1992. Za tuto dobu získala mnoho odborných zkušeností a spokojených zákazníků. Na e-shopu si můžete mj. pořídit: kompresory, elektrocentrály, pneumatické nářadí, věci na úpravu a filtraci vzduchu a mnoho jiného.

Restaurace Stodola Sponzoři muži

Restaurace Stodola

Chcete užít skvělou chuť jídla v nekuřáckém prostředí pak navštivte tuto kvalitní restauraci v Ostravě – Hrabůvce.

SINEKO Sponzoři muži

SINEKO

SINEKO Engineering s.r.o. je spolehlivá, procesně řízená společnost s trvalým rozvojem užitných vlastností svých výrobků, schopná prostřednictvím průběžného zlepšování a řízení změn upevňovat stávající a získávat nové trhy prostřednictvím komplexního řešení potřeb zákazníka. Od roku 2003 je firma držitelem certifikátu ISO 9001.

H. A. S. spol. s r.o. Sponzoři muži

H. A. S. spol. s r.o.

http://doprava.has-cs.cz/

H. A. S. spol. s r.o. je společností s dvacetiletou tradicí. Tato firma s vlastním sídlem ve Frýdku-Místku je významným partnerem pro přepravu a logistiku. Vlastní velký vozový park, středisko vnitrostátní spedice a mezinárodní kamionovou dopravu. Má vlastního zázemí v podobě dopravního areálu nabízejícího provádění středních oprav, tankování vozidel a jejich parkování.

COKAFE Sponzoři muži

COKAFE

http://cokafe.co/


Koncept je zaměřený na dva druhy podniku, a to espresso bary a bistra&coffeebary, jež disponují kuchyní. Firma se vždy snaží dotáhnout vše do nejmenších detailů, tak aby se zákazníci cítili jedinečně a příjemně. Motto Firmy je: My totiž neděláme kávu pro všechny, děláme kávu pro tebe.