Volejbal Ostrava

Volejbalový spolek Ostrava
a Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita
jsou finančně podporováni
- Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR
- Statutárním městem Ostrava.

Abstrakt
Abstrakt
Zájemci volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 73 | týden 802 | měsíc 3092 | celkem 283761

RIMGO s.r.o. Generální sponzor

RIMGO s.r.o.

Generální sponsor

http://www.rimgo.cz/

Silná firma s dlouholetou tradicí v oblasti finančnictví a řešení bankovních pohledávek, která má licenci i na detektivní činnost a ochranu majetku a osob.
Firma provozuje sportovně-rekreační areál, který se stal základnou nově vybudovaného Střediska podpory vrcholového sportu – servisní sportovní organizace určené pro významné sportovní kluby v regionu. Zajišťuje pro ně trenérské, kondiční, masérské, fyzioterapeutické i reklamní služby.
Má rozvinutou obchodní divizi, která vlastní několik výhradních zastoupení významných značek pro ČR. Jednou z těchto značek je i značka NANOX, která reprezentuje výrobce nových nanotechnologií pro lyžování (vosky a servisní materiál).

Info-Ostrava.cz Sponzoři muži

Info-Ostrava.cz

Portály Info sdružují síť regionálních katalogů firem jako jsou www.info-ostrava.cz, www.info-havirov.cz, www.info-karvina.cz, www.info-frydek-mistek.cz, infoopava.cz, www.info-morava.cz, www.atlasfirem.info, www.info-cechy.cz, www.info-brno.cz, www.info-praha.cz, www.info-plzen.cz a další v ČR i SR.
Specializací jsou firemní prezentace s přednostním umístěním ve výsledcích vyhledávání na všechny potřebné fráze i kategorie, kde díky kvalitní struktuře a obsahu katalogů dochází k zajišťování velmi kvalitních zpětných odkazů pro webové prezentace klientů. Dosažené množství a kvalita backlinks je dle nezávislých webových analyzérů nejlépe hodnoceným souborem odkazového portfolia pro optimalizaci (SEO). Katalogy nabízí také bannerovou reklamu, realitní a pracovní sekci, vyhledávání obrázků i článků a mapy.

BERNIES Sponzoři muži

BERNIES

Tým z KORAS Restaurantu, který své dlouhodobé zkušenosti přenesl do centra Ostravy. Přímo v centru na ulici Stodolní připravili pro své zákazníky jedinečný gastronomický koncept, kde pod jednou střechou naleznete vše, co Vaše smysly uspokojí.

Colorspol Sponzoři muži

Colorspol

Jedná se o firmu, která od roku 1991poskytuje svým partnerům po celé Evropě komplexní služby v protikorozní ochraně ocelových konstrukcí a technologických zařízení. Nátěry pro styk s potravinami čí pro styk s pitnou vodou a mnoho dalšího.

Champions BARBER SHOP Sponzoři muži

Champions BARBER SHOP

Profesionální služby v jedinečném prostředí v centru Ostravy nabízí tento BARBER SHOP.  O váš vzhled se postarají Lumar / Deny / Martin nebo Tadeáš.

JMB NEREZ OCEL Sponzoři muži

JMB NEREZ OCEL

Tato firma se zabývá:
Výroba, skladování, prodej žáruvzdorných nerezových plechů, kulatin / otěruvzdorné manganové oceli či nerezových a speciálních materiálů. Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník.

KAKTUS REALITY Sponzoři muži

KAKTUS REALITY

Ostravská realitní kancelář, která nepomáhá lidem jen v oblasti realit. Darujou například krev. Podporují charitu nebo univerzitní hokej. Cílem firmy je navrátit makléřské profesi respekt a hodnotu.

OSPOL Sponzoři muži

OSPOL

Tato firma působí na našem trhu již od roku 1992. Za tuto dobu získala mnoho odborných zkušeností a spokojených zákazníků. Na e-shopu si můžete mj. pořídit: kompresory, elektrocentrály, pneumatické nářadí, věci na úpravu a filtraci vzduchu a mnoho jiného.

Restaurace Stodola Sponzoři muži

Restaurace Stodola

Chcete užít skvělou chuť jídla v nekuřáckém prostředí pak navštivte tuto kvalitní restauraci v Ostravě – Hrabůvce.

SINEKO Sponzoři muži

SINEKO

SINEKO Engineering s.r.o. je spolehlivá, procesně řízená společnost s trvalým rozvojem užitných vlastností svých výrobků, schopná prostřednictvím průběžného zlepšování a řízení změn upevňovat stávající a získávat nové trhy prostřednictvím komplexního řešení potřeb zákazníka. Od roku 2003 je firma držitelem certifikátu ISO 9001.

H. A. S. spol. s r.o. Sponzoři muži

H. A. S. spol. s r.o.

http://doprava.has-cs.cz/

H. A. S. spol. s r.o. je společností s dvacetiletou tradicí. Tato firma s vlastním sídlem ve Frýdku-Místku je významným partnerem pro přepravu a logistiku. Vlastní velký vozový park, středisko vnitrostátní spedice a mezinárodní kamionovou dopravu. Má vlastního zázemí v podobě dopravního areálu nabízejícího provádění středních oprav, tankování vozidel a jejich parkování.

COKAFE Sponzoři muži

COKAFE

http://cokafe.co/


Koncept je zaměřený na dva druhy podniku, a to espresso bary a bistra&coffeebary, jež disponují kuchyní. Firma se vždy snaží dotáhnout vše do nejmenších detailů, tak aby se zákazníci cítili jedinečně a příjemně. Motto Firmy je: My totiž neděláme kávu pro všechny, děláme kávu pro tebe.