Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Projekt je realizován s finanční podporou Národní sportovní agentury
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

Návštěvnost

  • Návštěvnost  dnes 30 | týden 1505 | měsíc 7633 | celkem 475559

ČP mužů klepe na dveře! Muži

ČP mužů klepe na dveře!

Letos na jaře nově otevřený Campus Ostravské univerzity má za sebou již některé zajímavé akce jako např. Evropskou volejbalovou ligu či teď o víkendu Mezinárodní turnaj basketbalistek či maraton.

Více info

Prochyho shrnutí sezóny Muži

Prochyho shrnutí sezóny

Kdo jiný by měl zhodnotit letošní soutěžní ročník než náš muž mnoha funkcí Prochy. Hráč – manažer – trenér – řidič – klubová legenda. Nikdo jiný za celou existenci mužského týmu totiž nezasáhl aktivně do všech sezon jako hráč na palubovce 😊!

Více info

Jsme zpět v 2. lize mužů! Muži

Jsme zpět v 2. lize mužů!

Když jsme se v letošní sezóně přihlašovali do krajského přeboru mužů, učinili jsme tak proto, že s naším klubem a řadou dalších klubů v republice tzv. vypeklo vedení ČVS - jmenovitě generální sekretář svazu pan Iro, když odmítl diskusi o pokračování logického systému organizace 1. ligy mužů dle regionálního principu. Dle kalkulace tak nám prodražil tímto náklady na tuto soutěž o cca 250 tis. Kč ale především našim hráčům vnutil povinnost jen do konce roku si 7x vzít v práci dovolenou, aby stihli včas dojet na páteční zápasy (to je pro pracující hráče z důvodu pracovních, finančních ale i rodinných prostě neakceptovatelné)! Do 2 ligy už nás nevzali ("nebylo místo") a tak jsme se rozhodli v této sezóně přihlásit se do krajského přeboru mužů v našem kraji.

Více info

​Za postupem do Letovic! Muži

​Za postupem do Letovic!

Někdy mezi půlnocí a šestou hodinou ranní 12.4.2023 bylo rozlosováno (nebo spíše rozděleno) podle krajů celkem čtrnáct týmů, které zabojují ve třech skupinách o vytoužený postup do druhé ligy mužů pro soutěžní ročník 2023 / 2024. Zatímco skupina A byla svěřena do pořadatelství Plzni, skupina B se bude hrát v Hradci Králové, nám připadla skupina C.

Více info

​Spravedlivá dělba bodů Muži

​Spravedlivá dělba bodů

Netradičně v neděli 19.3.2023 jsme nastoupili po vzájemné dohodě jako hosté, ale na domácí palubovce SŠSS Krakovská v Ostravě – Hrabůvce. Tentokrát nás chtěla obrat o co nejvíce bodů a zároveň nám zkazit sérii neporazitelnosti rezerva extraligové Ostravy.

Více info

​Jsme jasným vítězem KP mužů 2022/2023!!! Muži

​Jsme jasným vítězem KP mužů 2022/2023!!!

Od samého začátku jsme byli jasným favoritem soutěže, a tak dnes 11.3.2023 mohu definitivně oznámit, že jsme tento jasně vytyčený úkol naplno splnili! Do konce soutěže sice zbývají pro naše chlapy dvě dvojkola (neboli čtyři zápasy), ale bodový rozdíl je již takový, že na pozici číslo jedna se už měnit nic nebude.

Více info