Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Projekt je realizován s finanční podporou Národní sportovní agentury
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

Průběžné barážové výsledky 22.4.2017 Muži

Průběžné barážové výsledky 22.4.2017

Dnes a zítra se na těchto stránkách budete dozvídat co nejaktuálnější informace z vývoje kvalifikace o 2. ligu mužů.

Program sobota 22.4.2017:
1.   9:00  Staré Město B      -   Volejbal Ostrava, s.r.o.
2.  11:00  LI Brno                -   Hodolany
3.  13:00 Choceň B             -   Staré Město B
4.  15.00  Volejbal Ostrava  -  LI Brno
5.  17:00 Choceň B             -  Hodolany

Online výsledky naleznete zde: http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=2-m&skupina=2-m-kc

1. zápas Staré Město B      -   Volejbal Ostrava, s.r.o. 1 : 3 (-9, 22, -19, -17)

Marek Tomáš:
Samozřejmě že jsme rádi, že to máme za sebou, může tak z nás spadnout nervozita, která tam musela být. Byl to zápas jako na houpačce, začali jsme výborně, pak jsme naopak zcela propadli a tak to zhruba pokračovalo po celý zápas – hráli jsme kolísavě. Jsem spokojen s výsledkem, ale mám vztyčený prst nad předvedenou hrou.
Petr Dohnal:
Myslím, že jsme byli ze začátku trochu nervózní. Konečně jsme nastoupili zcela kompletní – sešli jsme se zcela všichni. Na rozehrání to byl dobrý zápas, uvidíme, čím nás překvapí další soupeři. Myslím si ale, že pokud budeme hrát naší hru, tak to zvládneme.
Honza Rodek:
V prvním setu jsme byli jasně lepší, dobře jsme bránili, útočili, prostě vše se nám dařilo. V druhém setu jsme polevili, přizpůsobili jsme se hře soupeře a začali jsme dělat chyby. Hůře jsme přihrávali – asi jsme to podcenili a soupeř tak vyhrál druhý set. Třetí set jsme začali jako předchozí – spoustou chyb, pak nás ale podržel Šimon na podání a vrátil nás tak do zápasu. Pak už jsme měli celý zápas pod kontrolou, nicméně si myslím, že jsme je měli porazit větším rozdílem!2. zápas     
LI Brno                -   Hodolany   3 : 0 (19, 23, 24)3. zápas    Choceň B             -   Staré Město B   3 : 2  (-18, 21, 25, -22, 9)

4. zápas   Volejbal Ostrava  -  LI Brno  3 : 0  (15, 21, 16)Adam Záhorský:
Hráli jsme dobře, udělali jsme málo chyb a o tom to dnes bylo. Na soupeři bylo vidět, že se jim moc nechtělo, jsme rádi, že jsme vyhráli. Lidi v hledišti dnes byli výborní a jsem rád, že mají zájem o náš nový volejbalový klub Volejbal Ostrava, s.r.o..yes
Kamil Bartůněk:
Zápas probíhal docela pěkně, jen si myslím, že v některých momentech mohli hrát kluci ještě koncentrovaněji. Nehráli naplno, mohlo to být kvalitnější jak na příjmu, tak na smeči. Smekám ale před soupeřem – jsou to starší chlapi, jsem překvapen, kolik s námi uhráli bodů. Příjemně jsem taky překvapen, kolik dnes přišlo diváků (dokonce i v 9 ráno) a teď odpoledne, to bylo super! Jsem rád, že tady bylo i tolik kluků s bubnama.
Marek Tomáš:
V druhém zápase jsme předvedli kvalitnější výkon, se kterým můžeme být spokojeni. Jsem spokojen za velmi důležitý výsledek s Brnem 3 : 0! Čekal jsem tužší boj, nicméně kluci podali lepší výkon než v předchozím zápase. Zápas byl zcela pod naší kontrolou. Jsem překvapen, kolik přišlo lidí (pozn. redakce: dopoledne cca 70 diváků a na utkání s Brnem přišlo skoro plné hlediště cca 150 diváků!Děkujeme všem divákům za podporu a vysokou návštěvnost a doufáme, že zítra vás bude zase tolik!laugh


A závěrem několik zajímavých okamžiků...:

Riči na servisu

Dája na servisu:

Dája v akci:

Krtkova robinsonáda:

a závěrem - Brňáci žonglují:5. zápas       Choceň B             -  Hodolany    3 : 1  (20, 20, -19, 17)a poslední míč dnešního dne:


Tak nashle zítra!!! cheeky