Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Projekt je realizován s finanční podporou Národní sportovní agentury
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

Skvělá reportáž z Krnovského utkání nového týmu dívek Mládež

Skvělá reportáž z Krnovského utkání nového týmu dívek

Prakticky v přímém přenosu jsme díky jednomu z rodičů dostali na své mobily reportáž ze zajímavého utkání dívek (U16Z) z Krnova.

Úvodem je třeba říct, že letos náš klub Volejbal Ostrava po úspěšné zkušenosti s prvním dívčím týmem během sezóny rozjel i náš B tým (celkem 28 hráček) a letos bez jakékoliv reklamy či náboru (celkem mámu už přes 70 dívek!!!)  jsme rozhodli rozjet i třetí tým a přihlásili jej do soutěže ČVS. Tento ještě nesehraný tým starších žaček byl doplněn o letošní nováčky a tak jsem byl zvědav, jak svou premiéru v Krnově tento tým zvládne.

Musím říci, že už po přečtení první SMS jsem se výborně pobavil a spolu se mnou i všichni rodiče našich hráček. Do role reportéra "Slezské televize" se s velkou rutinou vžil táta naší kapitánky Anežky Adámkové - Arnošt Adámek. Posuďte sami: smileyČekal jsem, že tato vtipná SMS-ka bude poslední, ale to jsem pana Adámka hrubě podcenil, protože se evidentně i on skvěle bavil a tak přišel s pokračováním:Než mu ale došla v mobilu baterie, stihl ještě odeslat několik zdařilých fotek:


Když po turnaji ještě napsal: "přiznám se, že docela jsem si roli reportéra fiktivní Slezské televize užil...", myslel jsem, že to je docela slušný výkon, ale ještě týž den nám přišla tato bomba! yes = video reportáž:nebo v lepší kvalitě obrazu na tomto odkazu:
https://www.bitchute.com/video/zT95cHqiKkZm/

Tak to vypadá, že máme dalšího reportéra z našich zápasů! wink

Ing. Ivan Cap
prezident klubu

P.S.:
S Arnoštem zase (možná) doufejme někdy příště!!!