Volejbal Ostrava


 

     Volejbalový spolek Ostrava

Abstrakt 

Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z.s.

Abstrakt
Zájemci z řad hráčů - volejte na 776 290 564. Informace o klubu zde
Projekt je realizován s finanční podporou Národní sportovní agentury
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

Soustředění u moře Mládež

Soustředění u moře

Stalo už v našem klubu Volejbal Ostrava zvykem, že se snažíme pro naše hráče udělat něco více, než nabízejí jiné kluby. Proto jsme se po "covidové" pauze rozhodli i letos uspořádat náročné volejbalové soustředění mládeže u moře v Chorvatsku.

Letos poprvé proběhlo soustředění ve formátu žáci i žačky společně a to díky velmi úspěšné první sezóně holek v našem klubu.Byla to docela organizačně náročná akce, a to jak pro účastníky = hráče, tak pro trenéry, kteří přijeli ve svém volném čase.
Nemá asi význam podrobně popisovat každý den soustředění a tak se stačí podívat do naší Fotogalerie na fotky i videa (nahoře klepněte na Galerie a dále na VIdea! winkProstor byl i na výlety - lodí do Vrsarus koupáním v mořiči procházka Porečí.Každý den začínal pravidelně plaváním v moři.pak byl většinou kruhový trénink spolu s tréninkem na beachi.Na začátku a na konci soustředění jsme stihli udělat výkonnostní testy a některé výsledky byly vynikající! yesHodnocení vedoucího akce a prezidenta klubu Ivan Capa:
"Vyšlo nám nakonec snad úplně všechno - počasí, atmosféra mezi hráči a hráčkami (trochu jsem měl před soustředěním z toho obavy), společná doprava, jídlo (pro největší jedlíky bylo stále připraveno něco dalšího k snědku devil) a hlavně se podařilo uskutečnit velmi náročný trénink (5 tréninkových fází denně). Všem hráčům a hráčkám smekám za nasazení v trénincích (zejména dobrovolně vyběhnutých 165 schodů ke kostelíků bylo nečekané) a děkuji i všem trenérům, kteří program zvládli organizovat!"


Klubová odměna hráčům: smiley